Produktů: 41

41 products

Biodegradable Dish Sponge - Eco-friendly and effective
MORE FOR LESS ACTION
Biodegradable Dish Sponge - Eco-friendly and effective
Rating: 4.54 out of 5 (13)
.
In stock > 10 pcs,
€4,95 €4,95/kus
Knurled Dust Sponge - Just one quick wipe
MORE FOR LESS ACTION
Knurled Dust Sponge - Just one quick wipe
Rating: 4.57 out of 5 (14)
.
In stock > 10 pcs,
€3,95 €3,95/kus
EcoHaus Essential Oil 10 ml, Cotton Magic
MORE FOR LESS ACTION
EcoHaus Essential Oil 10 ml, Cotton Magic
Rating: 4.95 out of 5 (19)
.
In stock > 10 pcs,
€14,95 €1,50/ml
Beige premium kitchen towel made of crumpled cotton EcoHaus - 60 x 45cm
MORE FOR LESS ACTION
Beige premium kitchen towel made of crumpled cotton EcoHaus - 60 x 45cm
Rating: 4.61 out of 5 (31)
.
In stock > 10 pcs,
€11,95
€11,95/pc
Limited edition: Premium face towel made of patterned crinkled cotton EcoHaus - Set of 2 pcs 30 x 30 cm
MORE FOR LESS ACTION
Limited edition: Premium face towel made of patterned crinkled cotton EcoHaus - Set of 2 pcs 30 x 30 cm
Rating: 4.61 out of 5 (31)
.
In stock > 10 pcs,
€12,95
€6,47/pc
Beige premium kitchen towel made of waffle fabric EcoHaus (smaller squares) - 60 x 45cm
MORE FOR LESS ACTION
Beige premium kitchen towel made of waffle fabric EcoHaus (smaller squares) - 60 x 45cm
Rating: 4.61 out of 5 (31)
.
In stock > 10 pcs,
€12,95
€12,95/pc
Bytový rozprašovač EcoHaus 100 ml, přímořský vánek
MORE FOR LESS ACTION
EcoHaus Room Spray 100 ml, Seaside Breeze
Rating: 4.08 out of 5 (12)
.
In stock > 10 pcs,
€16,95 €0,17/ml
Bytový rozprašovač EcoHaus 100 ml, božská levandule
MORE FOR LESS ACTION
EcoHaus Room Spray 100 ml, Divine Lavender
Rating: 4.08 out of 5 (12)
.
In stock > 10 pcs,
€16,95 €0,17/ml
Beige premium kitchen towel made of waffle fabric EcoHaus (large checkered pattern) - 60 x 45cm
MORE FOR LESS ACTION
Beige premium kitchen towel made of waffle fabric EcoHaus (large checkered pattern) - 60 x 45cm
Rating: 4.61 out of 5 (31)
.
In stock > 10 pcs,
€12,95
€12,95/pc
Beige premium kitchen towel made of linen fabric EcoHaus - 60 x 45 cm
MORE FOR LESS
Beige premium kitchen towel made of linen fabric EcoHaus - 60 x 45 cm
Rating: 4.61 out of 5 (31)
.
In stock > 10 pcs,
€14,95
€14,95/pc
Premium beige face towel made of waffle fabric EcoHaus (small squares) - Set of 2 pcs 30 x 30 cm
MORE FOR LESS ACTION
Premium beige face towel made of waffle fabric EcoHaus (small squares) - Set of 2 pcs 30 x 30 cm
Rating: 4.61 out of 5 (31)
.
In stock > 10 pcs,
€12,95
€6,47/pc
Tear-off notepad - bubbles (100 sheets)
MORE FOR LESS ACTION
Tear-off notepad - bubbles (100 sheets)
Rating: 4.6 out of 5 (10)
.
In stock > 10 pcs,
€4,95
€4,95/pc
Premium beige face towel made of crumpled cotton EcoHaus - Set of 2 pcs 30 x 30 cm
MORE FOR LESS ACTION
Premium beige face towel made of crumpled cotton EcoHaus - Set of 2 pcs 30 x 30 cm
Rating: 4.61 out of 5 (31)
.
In stock > 10 pcs,
€12,95
€6,47/pc
Premium beige face towel made of waffle fabric EcoHaus (large squares) - Set of 2 pcs 30 x 30 cm
MORE FOR LESS ACTION
Premium beige face towel made of waffle fabric EcoHaus (large squares) - Set of 2 pcs 30 x 30 cm
Rating: 4.61 out of 5 (31)
.
In stock > 10 pcs,
€12,95
€6,47/pc
A5 Lined Notebook - 50 Sheets
MORE FOR LESS ACTION
A5 Lined Notebook - 50 Sheets
Rating: 4.6 out of 5 (10)
.
In stock > 10 pcs,
€6,95
€6,95/pc
Block 105x170 mm - 50 sheets
MORE FOR LESS ACTION
Block 105x170 mm - 50 sheets
Rating: 4.6 out of 5 (10)
.
In stock > 10 pcs,
€6,95
€6,95/pc
A5 Notebook - 50 sheets
MORE FOR LESS ACTION
A5 Notebook - 50 sheets
Rating: 4.6 out of 5 (10)
.
In stock > 10 pcs,
€6,95
€6,95/pc
Lufa sponge - Natural alternative to plastic wire
Sold out ACTION
Lufa sponge - Natural alternative to plastic wire
Rating: 5.0 out of 5 (11)
.
Out of stock
€4,95 €4,95/kus
Joint Brush - Help for hard to reach places
Sold out ACTION
Joint Brush - Help for hard to reach places
.
Out of stock
€6,95
€6,95/pc
Essential Oil EcoHaus 10 ml, Meadow Flowers
Sold out ACTION
Essential Oil EcoHaus 10 ml, Meadow Flowers
Rating: 4.95 out of 5 (19)
.
Out of stock
€14,95 €1,50/ml
Essential Oil EcoHaus 10 ml, divine lavender
Sold out ACTION
Essential Oil EcoHaus 10 ml, divine lavender
Rating: 4.95 out of 5 (19)
.
Out of stock
€14,95 €1,50/ml
EcoHaus Essential Oil 10 ml, Seaside Breeze
Sold out ACTION
EcoHaus Essential Oil 10 ml, Seaside Breeze
Rating: 4.95 out of 5 (19)
.
Out of stock
€14,95 €1,50/ml
Bytový rozprašovač EcoHaus 100 ml, luční kvítí
Sold out ACTION
EcoHaus Room Spray 100 ml, Wildflowers
Rating: 4.08 out of 5 (12)
.
Out of stock
€16,95 €0,17/ml
Natural candle EcoHaus 130 ml, cotton magic
Sold out ACTION
Natural candle EcoHaus 130 ml, cotton magic
Rating: 5.0 out of 5 (13)
.
Out of stock
€12,95 €0,10/ml
Bytový rozprašovač EcoHaus 100 ml, kouzlo bavlny
Sold out
EcoHaus Room Spray 100 ml, Cotton Magic
Rating: 4.08 out of 5 (12)
.
Out of stock
€16,95 €0,17/ml
Natural candle EcoHaus 130 ml, meadow flowers
Sold out
Natural candle EcoHaus 130 ml, meadow flowers
Rating: 5.0 out of 5 (13)
.
Out of stock
€12,95 €0,10/ml
Natural candle EcoHaus 130 ml, divine lavender
Sold out
Natural candle EcoHaus 130 ml, divine lavender
Rating: 5.0 out of 5 (13)
.
Out of stock
€12,95 €0,10/ml
Beige premium kitchen towel made of crumpled cotton EcoHaus - 60 x 45cm
Sold out
Beige premium kitchen towel made of crumpled cotton EcoHaus - 60 x 45cm
Rating: 4.61 out of 5 (31)
.
Out of stock
€11,95
€11,95/pc
Sada 3 houbiček EcoHaus
Sold out
Sada 3 houbiček EcoHaus
Rating: 5.0 out of 5 (3)
.
Out of stock
€12,95 €4,32/kus
Natural candle EcoHaus 130 ml, sea breeze
Sold out
Natural candle EcoHaus 130 ml, sea breeze
Rating: 5.0 out of 5 (13)
.
Out of stock
€12,95 €0,10/ml
Beige hair turban made of waffle fabric EcoHaus - special for long hair (length 66 cm)
Sold out
Beige hair turban made of waffle fabric EcoHaus - special for long hair (length 66 cm)
.
Out of stock
€20,95
€20,95/pc
Beige laundry bag EcoHaus, height 50 cm
Sold out
Beige laundry bag EcoHaus, height 50 cm
.
Out of stock
€33,95
€33,95/pc
Set of kitchen measuring spoons - Minimalist, precise and practical (Pink)
Sold out
Set of kitchen measuring spoons - Minimalist, precise and practical (Pink)
.
Out of stock
€8,95 €8,95/kus
Set of kitchen measuring spoons - Minimalist, precise and practical (Black)
Sold out
Set of kitchen measuring spoons - Minimalist, precise and practical (Black)
.
Out of stock
€8,95 €8,95/kus
Set of kitchen measuring spoons - Minimalist, precise and practical (Green)
Sold out
Set of kitchen measuring spoons - Minimalist, precise and practical (Green)
.
Out of stock
€8,95 €8,95/kus
Beige women's premium waffle bathrobe EcoHaus
Sold out
Beige women's premium waffle bathrobe EcoHaus
.
Out of stock
€100,95
€100,95/pc
Soy candle upcycled 310 ml, divine lavender
Sold out
Soy candle upcycled 310 ml, divine lavender
Rating: 5.0 out of 5 (13)
.
Out of stock
€33,95 €0,11/ml