Voňavé prací předplatné

Od teď budeme doplňovat zásoby za tebe! Máme pro tebe voňavé předplatné.

Předplatné si můžeš objednat přímo ZDE (na stránce produktu pracích papírků EcoHaus 60 praní luční kvítí). Pravidelně ti budeme zasílat zásobu pracích papírků EcoHaus až domů. Konečně nebudeš muset myslet na doplňování zásob. Stačí se pár kliky přihlásit k předplatnému a my se postaráme o zbytek.

 

Jak voňavé předplatné funguje? 

Objednávku vytvoříš stejně jednoduše jako při jednorázovém nákupu na našich webových stránkách. Můžeš si zvolit, jak často a kolik praní pravidelně dorazí do tvé schránky / na tebou vybrané výdejní místo.

Kolik voňavé předplatné stojí? 

Prací předplatné je na našem e-shopu levnější o 15 % oproti běžné ceně.

Jak ti voňavé předplatné budeme posílat? 

Na výběr máš doručení na adresu, anebo na výdejní místo zásilkovny. Pravidelně v určenou dobu tak dostaneš zásobu pracího prostředku, kterou potřebuješ. Od teď na doplňování myslíme za tebe.

Není v tom žádný háček

Kdykoliv můžeš předplatné zrušit s okamžitou platností. 

Jak funguje předplatné?

Předplatné se automaticky obnovuje podle tvého zvoleného intervalu doručení. Produkty ti automaticky doručíme na tebou zvolenou adresu / výdejní místo.

Pokud jsi například začal/a s měsíčním předplatným, náš systém ti každý měsíc automaticky strhne platbu z tvé kreditní karty, kterou jsi zadal/a pro platbu předplatného. Každý měsíc ti doručíme produkty přímo na tvou adresu nebo na vybrané výdejní místo zásilkovny. Nemusíš se tak starat o opakované objednávání každý měsíc - my se o to postaráme za tebe.

V termínu tvé pravidelné objednávky dostaneš vždy e-mailem potvrzení o platbě (po strhnutí příslušné částky z tvé platební karty), informaci o expedici objednávky a následně o možnosti vyzvednutí objednávky na výdejním místě nebo o doručování zásilky na adresu).

V případě, že bylo předplatné uhrazeno Dárkovou kartou, začne se platba strhávat po vyčerpání “kreditu” v hodnotě Dárkové karty. Pokud nebude zbývající kredit odpovídat celé výši jedné objednávky dle Vámi zvoleného předplatného, strhne se nejdříve pouze rozdíl mezi zbývajícím kreditem a cenou objednávky.

Jak mohu předplatné upravit nebo zrušit?

Své předplatné můžeš zobrazit, upravit nebo zrušit po přihlášení do svého účtu nebo prostřednictvím přímého odkazu, který obdržíš v e-mailu.

Předplatné je možné vypovědět kdykoliv. V případě, že předplatné zrušíš po zpracování a stržení platby za další období, má se za to, že předplatné se ruší od následujícího měsíce. 

Co se stane, když platbu nelze zpracovat?

Pokud předplatné nelze obnovit, protože nelze zpracovat platbu, obdržíš e-mail s odkazem, kde můžeš bezpečně aktualizovat svou platební metodu. V případě, že tak neučiníš, bude po jednom měsíci neaktivity (a nemožnosti zpracovat platbu) tvé předplatné automaticky zrušeno. 

Dokud neproběhne platba za daný interval předplatného včetně dopravy, nebudou produkty expedovány.

Vyzkoušej nejjednodušší praní na světě.

1 z 3