Doplňuj pravidelně s 15% slevou

Zjednoduš si praní a nech nás zásoby doplňovat za tebe. Levněji než kdy předtím. S voňavým předplatným ušetříš 15 % oproti běžnému nákupu a zbavíš se starostí s nakupováním pracích prostředků. Zvolíš si množství, interval i kombinací vůní a pak už si budeš jenom užívat jednoduchost a kvalitu praní s našimi papírky - tvé oblečení i domov budou vždy dokonale čisté a svěží.

Praní bez starostí

Automaticky ti doplňujeme zásoby, ty na nic od teď myslet nemusíš. Užij si 15 % slevu na každou objednávku, pohodlně a bez námahy. Čím déle s námi budeš, tím větší slevu dostaneš.

Stálý přísun čistoty

Nikdy ti nedojde prací prostředek, myslíme na to za tebe. S námi je tvůj domov vždy svěží a čistý. Navíc s cenově výhodnější dopravou.

Dárek, který potěší

Objevuj nové vůně jako poděkování za to, že jsi s námi. Přibalíme ti limitovanou edici a ty si k ní přivoníš jako první.

Flexibilita na prvním místě

Měň vůně a upravuj frekvenci doručování dle potřeby. S námi získáváš nejen výhody, ale i svobodu volby a možnost okamžitého zrušení.

Můžu změnit vůni nebo zrušit předplatné?

Své předplatné můžeš zobrazit, upravit nebo zrušit po přihlášení do svého účtu nebo prostřednictvím odkazu, který obdržíš v e-mailu.

Předplatné je možné vypovědět kdykoliv. V případě, že předplatné zrušíš po zpracování a stržení platby za další období, ruší se tvé předplatné až od následujícího měsíce.