Vyprodané produkty

Produktů: 79

79 produkty/produktů

Prací soda - Odstraňuje mastnotu, zesiluje účinek pracího prostředku a změkčuje vodu - VZOREK
Vyprodáno
Prací soda - Odstraňuje mastnotu, zesiluje účinek pracího prostředku a změkčuje vodu - VZOREK
Hodnocení: 4.94 z 5 (17)
.
Produkt není skladem
0,00 Kč
PUER EcoHaus - Odstraňovač skvrn a bělidlo na prádlo
PUER EcoHaus - Odstraňovač skvrn a bělidlo na prádlo
Hodnocení: 4.84 z 5 (381)
.
Skladem > 10 ks,
Od 39,00 Kč 192,67 Kč/kg
Epsomská sůl - Pro úklid, relaxační koupel a hnojení pokojových rostlin - VZOREK
Vyprodáno
Epsomská sůl - Pro úklid, relaxační koupel a hnojení pokojových rostlin - VZOREK
Hodnocení: 4.88 z 5 (17)
.
Produkt není skladem
0,00 Kč
Vlněné koule do sušičky EcoHaus 3 ks
Vyprodáno
Vlněné koule do sušičky EcoHaus 3 ks
Hodnocení: 4.73 z 5 (15)
.
Produkt není skladem
399,00 Kč 133,00 Kč/kus
Čisticí soda - VZOREK
Vyprodáno
Čisticí soda - VZOREK
Hodnocení: 4.95 z 5 (19)
.
Produkt není skladem
0,00 Kč
Kyselina citronová EcoHaus - Odstraňuje vodní kámen a leští sklo
Kyselina citronová EcoHaus - Odstraňuje vodní kámen a leští sklo
Hodnocení: 4.9 z 5 (21)
.
Skladem > 10 ks,
Od 29,00 Kč 234,50 Kč/kg
TAED EcoHaus - Aktivátor PUERu na bělení prádla při nízkých teplotách
TAED EcoHaus - Aktivátor PUERu na bělení prádla při nízkých teplotách
Hodnocení: 4.91 z 5 (32)
.
Skladem > 10 ks,
Od 39,00 Kč 1.950,00 Kč/kg
Voňavé ubrousky do sušičky EcoHaus přímořský vánek 40 ks
Vyprodáno
Voňavé ubrousky do sušičky EcoHaus přímořský vánek 40 ks
Hodnocení: 3.45 z 5 (11)
.
Produkt není skladem
319,00 Kč
7,97 Kč/sušení
Prací parfém EcoHaus přímořský vánek 100 ml, 100 praní
Vyprodáno
Prací parfém EcoHaus přímořský vánek 100 ml, 100 praní
Hodnocení: 4.57 z 5 (23)
.
Produkt není skladem
469,00 Kč
4,69 Kč/prací dávka
Prací soda EcoHaus - Odstraňuje mastnotu, zesiluje účinek pracího prostředku a změkčuje vodu
Prací soda EcoHaus - Odstraňuje mastnotu, zesiluje účinek pracího prostředku a změkčuje vodu
Hodnocení: 4.94 z 5 (17)
.
Skladem > 10 ks,
Od 29,00 Kč 1.450,00 Kč/kg
Limitovaná edice EcoHaus x Beata Rajská: Prací papírky 60 praní Ateliér
Limitovaná edice EcoHaus x Beata Rajská: Prací papírky 60 praní Ateliér
Hodnocení: 4.87 z 5 (938)
.
Skladem > 5 ks,
599,00 Kč
9,98 Kč/praní
Sůl do myčky v tabletách EcoHaus – Pro dokonale čisté a lesklé nádobí
Sůl do myčky v tabletách EcoHaus – Pro dokonale čisté a lesklé nádobí
Hodnocení: 5.0 z 5 (4)
.
Skladem > 10 ks,
Od 29,00 Kč 1.450,00 Kč/kg
Papírky na nádobí EcoHaus 60 cyklů svěží citron
Vyprodáno
Papírky na nádobí EcoHaus 60 cyklů svěží citron
Hodnocení: 4.53 z 5 (19)
.
Produkt není skladem
649,00 Kč
10,81 Kč/kus
Prací papírky EcoHaus - testovací mix 4 vůní var. II (celkem 20 praní)
1+1 ZDARMA
Prací papírky EcoHaus - testovací mix 4 vůní var. II (celkem 20 praní)
Hodnocení: 4.87 z 5 (938)
.
Skladem,
239,00 Kč
11,95 Kč/praní
Lufa houbička EcoHaus
Vyprodáno
Lufa houbička EcoHaus
Hodnocení: 5.0 z 5 (11)
.
Produkt není skladem
99,00 Kč 99,00 Kč/kus
Epsomská sůl EcoHaus - Pro úklid, relaxační koupel a hnojení pokojových rostlin
Epsomská sůl EcoHaus - Pro úklid, relaxační koupel a hnojení pokojových rostlin
Hodnocení: 4.88 z 5 (17)
.
Skladem > 10 ks,
Od 29,00 Kč 1.450,00 Kč/kg
Papírky na nádobí EcoHaus 60 cyklů bez parfemace
Vyprodáno
Papírky na nádobí EcoHaus 60 cyklů bez parfemace
Hodnocení: 4.53 z 5 (19)
.
Produkt není skladem
649,00 Kč
10,81 Kč/kus
Čisticí soda EcoHaus - Čistí povrchy, pohlcuje pachy a odstraňuje mastné skvrny
Čisticí soda EcoHaus - Čistí povrchy, pohlcuje pachy a odstraňuje mastné skvrny
Hodnocení: 4.95 z 5 (19)
.
Skladem > 10 ks,
Od 29,00 Kč 109,00 Kč/kg
Testovací balíček pro úklid, EcoHaus
Testovací balíček pro úklid, EcoHaus
Hodnocení: 3.0 z 5 (1)
.
Skladem > 10 ks,
Od 229,00 Kč
Míčky do pračky EcoHaus – Pro měkké prádlo i bez aviváže, BEZ OBALU
Vyprodáno
Míčky do pračky EcoHaus – Pro měkké prádlo i bez aviváže, BEZ OBALU
.
Produkt není skladem
249,00 Kč
83,00 Kč/kus
Kartáček na spáry EcoHaus – Pomocník na těžko dostupná místa
Vyprodáno
Kartáček na spáry EcoHaus – Pomocník na těžko dostupná místa
.
Produkt není skladem
149,00 Kč
149,00 Kč/kus
Nahled produktu Ubrousky 
 poskozeny obal
Vyprodáno Ušetříš 20% (64,00 Kč)
ZACHRAŇ MĚ: Voňavé ubrousky do sušičky EcoHaus přímořský vánek 40 ks (poškozený obal)
Hodnocení: 3.45 z 5 (11)
.
Produkt není skladem
255,00 Kč 319,00 Kč
6,37 Kč/sušení
Esenciální olej EcoHaus 10 ml, luční kvítí
Vyprodáno
Esenciální olej EcoHaus 10 ml, luční kvítí
Hodnocení: 4.95 z 5 (19)
.
Produkt není skladem
349,00 Kč 34,90 Kč/ml
Nahled produktu Ubrousky 
 poskozeny obal
Vyprodáno Ušetříš 20% (64,00 Kč)
ZACHRAŇ MĚ: Voňavé ubrousky do sušičky EcoHaus božská levandule 40 ks (poškozený obal)
Hodnocení: 3.45 z 5 (11)
.
Produkt není skladem
255,00 Kč 319,00 Kč
6,37 Kč/sušení
Esenciální olej EcoHaus 10 ml, božská levandule
Vyprodáno
Esenciální olej EcoHaus 10 ml, božská levandule
Hodnocení: 4.95 z 5 (19)
.
Produkt není skladem
349,00 Kč 34,90 Kč/ml
Esenciální olej EcoHaus 10 ml, přímořský vánek
Vyprodáno
Esenciální olej EcoHaus 10 ml, přímořský vánek
Hodnocení: 4.95 z 5 (19)
.
Produkt není skladem
349,00 Kč 34,90 Kč/ml
Béžové cestovní pouzdro voděodolné na prací papírky EcoHaus + mix 5 druhů vůní pracích papírků (25 praní)
Vyprodáno
Béžové cestovní pouzdro voděodolné na prací papírky EcoHaus + mix 5 druhů vůní pracích papírků (25 praní)
Hodnocení: 5.0 z 5 (1)
.
Produkt není skladem
639,00 Kč
Bytový rozprašovač EcoHaus 100 ml, luční kvítí
Vyprodáno
Bytový rozprašovač EcoHaus 100 ml, luční kvítí
Hodnocení: 4.08 z 5 (12)
.
Produkt není skladem
399,00 Kč 3,99 Kč/ml
Startovací balíček nejoblíbenějších produktů EcoHaus
Startovací balíček nejoblíbenějších produktů EcoHaus
.
Skladem > 10 ks,
Od 505,00 Kč
Svíčka EcoHaus 130 ml, kouzlo bavlny
Vyprodáno
Svíčka EcoHaus 130 ml, kouzlo bavlny
Hodnocení: 5.0 z 5 (13)
.
Produkt není skladem
299,00 Kč 2,30 Kč/ml
Šetřící balíček EcoHaus - ušetři až 7 968 Kč!
Vyprodáno
Šetřící balíček EcoHaus - ušetři až 7 968 Kč!
Hodnocení: 4.84 z 5 (450)
.
Produkt není skladem
767,00 Kč
Bytový rozprašovač EcoHaus 100 ml, kouzlo bavlny
Vyprodáno
Bytový rozprašovač EcoHaus 100 ml, kouzlo bavlny
Hodnocení: 4.08 z 5 (12)
.
Produkt není skladem
399,00 Kč 3,99 Kč/ml
Svíčka EcoHaus 130 ml, luční kvítí
Vyprodáno
Svíčka EcoHaus 130 ml, luční kvítí
Hodnocení: 5.0 z 5 (13)
.
Produkt není skladem
299,00 Kč 2,30 Kč/ml
Svíčka EcoHaus 130 ml, božská levandule
Vyprodáno
Svíčka EcoHaus 130 ml, božská levandule
Hodnocení: 5.0 z 5 (13)
.
Produkt není skladem
299,00 Kč 2,30 Kč/ml
Kuchyňská utěrka premium ze vzorované mačkané bavlny EcoHaus - 60 x 45cm
Vyprodáno
Kuchyňská utěrka premium ze vzorované mačkané bavlny EcoHaus - 60 x 45cm
Hodnocení: 4.61 z 5 (31)
.
Produkt není skladem
269,00 Kč
269,00 Kč/kus
Super trio EcoHaus: PUER + TAED + Prací papírky 60 praní luční kvítí
Vyprodáno
Super trio EcoHaus: PUER + TAED + Prací papírky 60 praní luční kvítí
Hodnocení: 4.91 z 5 (32)
.
Produkt není skladem
1.137,00 Kč
Sada 3 houbiček EcoHaus
Vyprodáno
Sada 3 houbiček EcoHaus
Hodnocení: 5.0 z 5 (3)
.
Produkt není skladem
297,00 Kč 99,00 Kč/kus
Svíčka EcoHaus 130 ml, přímořský vánek
Vyprodáno
Svíčka EcoHaus 130 ml, přímořský vánek
Hodnocení: 5.0 z 5 (13)
.
Produkt není skladem
299,00 Kč 2,30 Kč/ml
"TO DO" Blok EcoHaus 105x170 mm- 50 listů
Vyprodáno
"TO DO" Blok EcoHaus 105x170 mm- 50 listů
Hodnocení: 4.6 z 5 (10)
.
Produkt není skladem
149,00 Kč
149,00 Kč/kus
Prací sáček EcoHaus černý, 30 x 40 cm (S), na spodní prádlo, ponožky, silonky a drobnosti
Vyprodáno
Prací sáček EcoHaus černý, 30 x 40 cm (S), na spodní prádlo, ponožky, silonky a drobnosti
.
Produkt není skladem
289,00 Kč
289,00 Kč/kus
Béžový turban na vlasy z vafloviny EcoHaus - speciální i na dlouhé vlasy (délka 66 cm)
Vyprodáno
Béžový turban na vlasy z vafloviny EcoHaus - speciální i na dlouhé vlasy (délka 66 cm)
.
Produkt není skladem
499,00 Kč
499,00 Kč/kus
Prací duo EcoHaus Luční kvítí - starter pack + dárek zdarma
Vyprodáno
Prací duo EcoHaus Luční kvítí - starter pack + dárek zdarma
Hodnocení: 4.57 z 5 (23)
.
Produkt není skladem
1.068,00 Kč Při samostatném nákupu jednotlivých položek na našem webu zaplatíš celkem 1.127,00 Kč, což je o 59,00 Kč více než za tento balíček.
Prací sáček EcoHaus černý
Vyprodáno VÝHODNÉ BALENÍ
Výhodné balení Prací sáček EcoHaus černý 30 x 40 cm (S) + Prací papírky EcoHaus 5 praní
.
Produkt není skladem
289,00 Kč Při samostatném nákupu jednotlivých položek na našem webu zaplatíš celkem 348,00 Kč, což je o 59,00 Kč více než za tento balíček.
Béžový pytel na prádlo EcoHaus, výška 50 cm
Vyprodáno
Béžový pytel na prádlo EcoHaus, výška 50 cm
.
Produkt není skladem
799,00 Kč
799,00 Kč/kus
Prací sáček EcoHaus černý
VÝHODNÉ BALENÍ
Výhodné balení Prací sáček EcoHaus černý 50 x 60 cm (L) + Prací papírky EcoHaus 5 praní
.
Skladem,
339,00 Kč Při samostatném nákupu jednotlivých položek na našem webu zaplatíš celkem 398,00 Kč, což je o 59,00 Kč více než za tento balíček.
Výhodný balíček: Zabijáci skvrn a zašlé bílé & bělost bez kompromisů, EcoHaus
Vyprodáno VÝHODNÉ BALENÍ
Výhodný balíček: Zabijáci skvrn a zašlé bílé & bělost bez kompromisů, EcoHaus
Hodnocení: 4.87 z 5 (938)
.
Produkt není skladem
1.569,00 Kč Při samostatném nákupu jednotlivých položek na našem webu zaplatíš celkem 2.069,00 Kč, což je o 500,00 Kč více než za tento balíček.
sada úterek
Vyprodáno
Výhodná sada 3 kusů kuchyňských utěrek premium EcoHaus - malá a velká vafle a len - 60 x 45cm - béžová
Hodnocení: 4.61 z 5 (31)
.
Produkt není skladem
919,00 Kč
306,33 Kč/kus
Sada odměrek EcoHaus – Minimalistické, přesné a praktické (Růžové)
Vyprodáno
Sada odměrek EcoHaus – Minimalistické, přesné a praktické (Růžové)
.
Produkt není skladem
199,00 Kč 199,00 Kč/kus
Sada odměrek EcoHaus – Minimalistické, přesné a praktické (Černé)
Vyprodáno
Sada odměrek EcoHaus – Minimalistické, přesné a praktické (Černé)
.
Produkt není skladem
199,00 Kč 199,00 Kč/kus
Duo na nádobí EcoHaus: Papírky na nádobí + kokosová houbička zdarma
Vyprodáno
Duo na nádobí EcoHaus: Papírky na nádobí + kokosová houbička zdarma
Hodnocení: 4.53 z 5 (19)
.
Produkt není skladem
649,00 Kč Při samostatném nákupu jednotlivých položek na našem webu zaplatíš celkem 758,00 Kč, což je o 109,00 Kč více než za tento balíček.
Svíčka EcoHaus 130 ml, bez parfemace
Vyprodáno
Svíčka EcoHaus 130 ml, bez parfemace
Hodnocení: 5.0 z 5 (13)
.
Produkt není skladem
299,00 Kč 2,30 Kč/ml
Sada odměrek EcoHaus – Minimalistické, přesné a praktické (Zelené)
Vyprodáno
Sada odměrek EcoHaus – Minimalistické, přesné a praktické (Zelené)
.
Produkt není skladem
199,00 Kč 199,00 Kč/kus
Béžový dámský prémiový vaflový župan EcoHaus
Vyprodáno
Béžový dámský prémiový vaflový župan EcoHaus
.
Produkt není skladem
2.399,00 Kč
2.399,00 Kč/kus
Výhodný balíček: Uklízecí start - balíček pro začátečníky, EcoHaus
Vyprodáno VÝHODNÉ BALENÍ
Výhodný balíček: Uklízecí start - balíček pro začátečníky, EcoHaus
Hodnocení: 4.87 z 5 (938)
.
Produkt není skladem
1.019,00 Kč Při samostatném nákupu jednotlivých položek na našem webu zaplatíš celkem 1.349,00 Kč, což je o 330,00 Kč více než za tento balíček.
Limitovaná edice EcoHaus x Beata Rajská: Prací papírky 60 praní Ateliér + Prací papírky 5 praní Ateliér ZDARMA
Limitovaná edice EcoHaus x Beata Rajská: Prací papírky 60 praní Ateliér + Prací papírky 5 praní Ateliér ZDARMA
Hodnocení: 4.87 z 5 (938)
.
Skladem 4 ks,
668,00 Kč
10,27 Kč/praní
Bytový rozprašovač EcoHaus 100 ml, přímořský vánek
Vyprodáno VÝHODNÉ BALENÍ
Set 3 balení Bytového rozprašovače EcoHaus 100 ml, přímořský vánek - 2+1 zdarma
.
Produkt není skladem
798,00 Kč Při samostatném nákupu jednotlivých položek na našem webu zaplatíš celkem 1.197,00 Kč, což je o 399,00 Kč více než za tento balíček. 2,66 Kč/ml
Speciální nabídka 50 Kokosových houbiček EcoHaus - 25+25 zdarma
Vyprodáno
Speciální nabídka 50 Kokosových houbiček EcoHaus - 25+25 zdarma
Hodnocení: 4.54 z 5 (13)
.
Produkt není skladem
2.725,00 Kč Při samostatném nákupu jednotlivých položek na našem webu zaplatíš celkem 5.450,00 Kč, což je o 2.725,00 Kč více než za tento balíček.
54,50 Kč/kus
Prací duo EcoHaus Kouzlo bavlny - starter pack + dárek zdarma
Vyprodáno
Prací duo EcoHaus Kouzlo bavlny - starter pack + dárek zdarma
Hodnocení: 4.57 z 5 (23)
.
Produkt není skladem
1.068,00 Kč Při samostatném nákupu jednotlivých položek na našem webu zaplatíš celkem 1.127,00 Kč, což je o 59,00 Kč více než za tento balíček.
Limitovaná edice EcoHaus x Beata Rajská: Dárkový set - Fuchsiová barva
Vyprodáno
Limitovaná edice EcoHaus x Beata Rajská: Dárkový set - Fuchsiová barva
Hodnocení: 4.84 z 5 (450)
.
Produkt není skladem
Od 1.796,00 Kč
sada úterek
Vyprodáno
Výhodná sada 2 kusů kuchyňských utěrek premium EcoHaus - malá vafle a len - 60 x 45cm - béžová
Hodnocení: 4.61 z 5 (31)
.
Produkt není skladem
628,00 Kč
314,00 Kč/kus