Dárky do 1 500 Kč

Produktů: 174

174 produkty/produktů

Blok EcoHaus A5 linkovaný - 50 listů
Blok EcoHaus A5 linkovaný - 50 listů
Hodnocení: 4.6 z 5 (10)
.
Skladem > 10 ks,
149,00 Kč
149,00 Kč/kus
Pumpička k prostředku na nádobí Ecolabel
EU ECOLABEL
Pumpička k prostředku na nádobí Ecolabel
.
Skladem > 10 ks,
19,00 Kč 19,00 Kč/kus
Tablety do myčky EcoHaus, 4 ks
Tablety do myčky EcoHaus, 4 ks
Hodnocení: 4.81 z 5 (21)
.
Skladem > 10 ks,
59,00 Kč
14,75 Kč/mytí
Černé cestovní pouzdro voděodolné na prací papírky EcoHaus
Černé cestovní pouzdro voděodolné na prací papírky EcoHaus
Hodnocení: 5.0 z 5 (1)
.
Skladem > 5 ks,
349,00 Kč
349,00 Kč/kus
Prací sáček EcoHaus bílý, 50 x 60 cm (L), na povlaky, plyšáky, boty a větší kusy oblečení
Prací sáček EcoHaus bílý, 50 x 60 cm (L), na povlaky, plyšáky, boty a větší kusy oblečení
.
Skladem > 10 ks,
339,00 Kč
339,00 Kč/kus
Blok EcoHaus 105x170 mm - 50 listů
Blok EcoHaus 105x170 mm - 50 listů
Hodnocení: 4.6 z 5 (10)
.
Skladem > 10 ks,
149,00 Kč
149,00 Kč/kus
Béžové voděodolné pouzdro EcoHaus
Béžové voděodolné pouzdro EcoHaus
Hodnocení: 5.0 z 5 (1)
.
Skladem > 5 ks,
399,00 Kč
399,00 Kč/kus
Černé voděodolné pouzdro EcoHaus
Černé voděodolné pouzdro EcoHaus
Hodnocení: 5.0 z 5 (1)
.
Skladem > 5 ks,
399,00 Kč
399,00 Kč/kus
Prací sáček EcoHaus černý
VÝHODNÉ BALENÍ
Výhodné balení Prací sáček EcoHaus černý 40 x 50 cm (M) + Prací papírky EcoHaus 5 praní
.
Skladem > 10 ks,
319,00 Kč Při samostatném nákupu jednotlivých položek na našem webu zaplatíš celkem 378,00 Kč, což je o 59,00 Kč více než za tento balíček.
Blok EcoHaus A5 - 50 listů
Blok EcoHaus A5 - 50 listů
Hodnocení: 4.6 z 5 (10)
.
Skladem > 10 ks,
149,00 Kč
149,00 Kč/kus
Elektronická dárková karta EcoHaus
Elektronická dárková karta EcoHaus
Hodnocení: 5.0 z 5 (1)
Od 1.000,00 Kč
Prací sáček EcoHaus černý
VÝHODNÉ BALENÍ
Výhodné balení Prací sáček EcoHaus černý 50 x 60 cm (L) + Prací papírky EcoHaus 5 praní
.
Skladem,
339,00 Kč Při samostatném nákupu jednotlivých položek na našem webu zaplatíš celkem 398,00 Kč, což je o 59,00 Kč více než za tento balíček.
Prací papírky EcoHaus 60 praní kouzlo bavlny
Poškozený obal - Prací papírky EcoHaus 60 praní kouzlo bavlny
Hodnocení: 4.87 z 5 (938)
.
Skladem > 5 ks,
599,00 Kč
9,98 Kč/praní
Zvýhodněná sada pro úklid EcoHaus: Zářivá koupelna a WC
VÝHODNÉ BALENÍ
Zvýhodněná sada pro úklid EcoHaus: Zářivá koupelna a WC
Hodnocení: 4.9 z 5 (31)
.
Skladem > 10 ks,
349,00 Kč Při samostatném nákupu jednotlivých položek na našem webu zaplatíš celkem 398,00 Kč, což je o 49,00 Kč více než za tento balíček.
Tištěná prací bible EcoHaus: průvodce praním pro moderní domácnost
Tištěná prací bible EcoHaus: průvodce praním pro moderní domácnost
.
Skladem > 10 ks,
499,00 Kč
Limitovaná edice EcoHaus x Beata Rajská: Prací papírky 60 praní Ateliér + Prací papírky 5 praní Ateliér ZDARMA
Limitovaná edice EcoHaus x Beata Rajská: Prací papírky 60 praní Ateliér + Prací papírky 5 praní Ateliér ZDARMA
Hodnocení: 4.87 z 5 (938)
.
Skladem 4 ks,
668,00 Kč
10,27 Kč/praní
Ekologický uklízecí balíček EcoHaus s certifikací EU Ecolabel
EU ECOLABEL
Ekologický uklízecí balíček EcoHaus s certifikací EU Ecolabel
.
Skladem > 10 ks,
577,00 Kč Při samostatném nákupu jednotlivých položek na našem webu zaplatíš celkem 597,00 Kč, což je o 20,00 Kč více než za tento balíček.
Balíček 6 vůní pracích papírků (celkem 30 praní) + cestovní pouzdro ZDARMA
VÝHODNÉ BALENÍ
Balíček 6 vůní pracích papírků (celkem 30 praní) + cestovní pouzdro ZDARMA
Hodnocení: 5.0 z 5 (1)
.
Skladem > 10 ks,
374,00 Kč Při samostatném nákupu jednotlivých položek na našem webu zaplatíš celkem 723,00 Kč, což je o 349,00 Kč více než za tento balíček.
Sada 2 pracích sáčků EcoHaus pro ochranu tvého prádla
Sada 2 pracích sáčků EcoHaus pro ochranu tvého prádla
.
Skladem > 10 ks,
Od 638,00 Kč 319,00 Kč/kus
Zvýhodněná sada EcoHaus: Voňavé praní
VÝHODNÉ BALENÍ
Zvýhodněná sada EcoHaus: Voňavé praní
Hodnocení: 4.9 z 5 (261)
.
Skladem > 10 ks,
1.149,00 Kč Při samostatném nákupu jednotlivých položek na našem webu zaplatíš celkem 1.387,00 Kč, což je o 238,00 Kč více než za tento balíček.
Dárkový balíček EcoHaus: Dárková kazeta tří parfémů
VÍCE ZA MÉNĚ PŘIPRAVENO K DAROVÁNÍ
Dárkový balíček EcoHaus: Dárková kazeta tří parfémů
Hodnocení: 4.57 z 5 (23)
.
Aktuálně kompletujeme. Odesíláme od pondělí 5. října
1.426,00 Kč
Zvýhodněná sada pro úklid EcoHaus: Dokonale čistá kuchyně
VÝHODNÉ BALENÍ
Zvýhodněná sada pro úklid EcoHaus: Dokonale čistá kuchyně
Hodnocení: 4.96 z 5 (24)
.
Skladem > 10 ks,
549,00 Kč Při samostatném nákupu jednotlivých položek na našem webu zaplatíš celkem 637,00 Kč, což je o 88,00 Kč více než za tento balíček.
Sada 3 houbiček EcoHaus
Vyprodáno
Sada 3 houbiček EcoHaus
Hodnocení: 5.0 z 5 (3)
.
Produkt není skladem
297,00 Kč 99,00 Kč/kus
Svíčka EcoHaus 130 ml, přímořský vánek
Vyprodáno
Svíčka EcoHaus 130 ml, přímořský vánek
Hodnocení: 5.0 z 5 (13)
.
Produkt není skladem
299,00 Kč 2,30 Kč/ml
Prací sáček EcoHaus černý, 30 x 40 cm (S), na spodní prádlo, ponožky, silonky a drobnosti
Vyprodáno
Prací sáček EcoHaus černý, 30 x 40 cm (S), na spodní prádlo, ponožky, silonky a drobnosti
.
Produkt není skladem
289,00 Kč
289,00 Kč/kus
Béžový turban na vlasy z vafloviny EcoHaus - speciální i na dlouhé vlasy (délka 66 cm)
Vyprodáno
Béžový turban na vlasy z vafloviny EcoHaus - speciální i na dlouhé vlasy (délka 66 cm)
.
Produkt není skladem
499,00 Kč
499,00 Kč/kus
Prací sáček EcoHaus černý
Vyprodáno VÝHODNÉ BALENÍ
Výhodné balení Prací sáček EcoHaus černý 30 x 40 cm (S) + Prací papírky EcoHaus 5 praní
.
Produkt není skladem
289,00 Kč Při samostatném nákupu jednotlivých položek na našem webu zaplatíš celkem 348,00 Kč, což je o 59,00 Kč více než za tento balíček.
Béžový pytel na prádlo EcoHaus, výška 50 cm
Vyprodáno
Béžový pytel na prádlo EcoHaus, výška 50 cm
.
Produkt není skladem
799,00 Kč
799,00 Kč/kus
Sada odměrek EcoHaus – Minimalistické, přesné a praktické (Růžové)
Vyprodáno
Sada odměrek EcoHaus – Minimalistické, přesné a praktické (Růžové)
.
Produkt není skladem
199,00 Kč 199,00 Kč/kus
sada úterek
Vyprodáno
Výhodná sada 3 kusů kuchyňských utěrek premium EcoHaus - malá a velká vafle a len - 60 x 45cm - béžová
Hodnocení: 4.61 z 5 (31)
.
Produkt není skladem
919,00 Kč
306,33 Kč/kus
Sada odměrek EcoHaus – Minimalistické, přesné a praktické (Černé)
Vyprodáno
Sada odměrek EcoHaus – Minimalistické, přesné a praktické (Černé)
.
Produkt není skladem
199,00 Kč 199,00 Kč/kus
Duo na nádobí EcoHaus: Papírky na nádobí + kokosová houbička zdarma
Vyprodáno
Duo na nádobí EcoHaus: Papírky na nádobí + kokosová houbička zdarma
Hodnocení: 4.53 z 5 (19)
.
Produkt není skladem
649,00 Kč Při samostatném nákupu jednotlivých položek na našem webu zaplatíš celkem 758,00 Kč, což je o 109,00 Kč více než za tento balíček.
Svíčka EcoHaus 130 ml, bez parfemace
Vyprodáno
Svíčka EcoHaus 130 ml, bez parfemace
Hodnocení: 5.0 z 5 (13)
.
Produkt není skladem
299,00 Kč 2,30 Kč/ml
Sada odměrek EcoHaus – Minimalistické, přesné a praktické (Zelené)
Vyprodáno
Sada odměrek EcoHaus – Minimalistické, přesné a praktické (Zelené)
.
Produkt není skladem
199,00 Kč 199,00 Kč/kus
Prací duo EcoHaus Kouzlo bavlny - starter pack + dárek zdarma
Vyprodáno
Prací duo EcoHaus Kouzlo bavlny - starter pack + dárek zdarma
Hodnocení: 4.57 z 5 (23)
.
Produkt není skladem
1.068,00 Kč Při samostatném nákupu jednotlivých položek na našem webu zaplatíš celkem 1.127,00 Kč, což je o 59,00 Kč více než za tento balíček.
sada úterek
Vyprodáno
Výhodná sada 2 kusů kuchyňských utěrek premium EcoHaus - malá vafle a len - 60 x 45cm - béžová
Hodnocení: 4.61 z 5 (31)
.
Produkt není skladem
628,00 Kč
314,00 Kč/kus
Šetřící balíček EcoHaus - ušetří až 15 751 Kč!
Vyprodáno
Šetřící balíček EcoHaus - ušetří až 15 751 Kč!
Hodnocení: 4.84 z 5 (450)
.
Produkt není skladem
1.426,00 Kč
Sójová svíčka EcoHaus upcyklovaná 310 ml, božská levandule
Vyprodáno
Sójová svíčka EcoHaus upcyklovaná 310 ml, božská levandule
Hodnocení: 5.0 z 5 (13)
.
Produkt není skladem
799,00 Kč 2,58 Kč/ml
Voňavá sada 4 esenciálních olejů EcoHaus, 4x 10 ml
Vyprodáno
Voňavá sada 4 esenciálních olejů EcoHaus, 4x 10 ml
Hodnocení: 4.95 z 5 (19)
.
Produkt není skladem
1.396,00 Kč 34.900,00 Kč/l
Zvýhodněná sada EcoHaus: Voňavé sušení
Vyprodáno VÝHODNÉ BALENÍ
Zvýhodněná sada EcoHaus: Voňavé sušení
Hodnocení: 4.87 z 5 (15)
.
Produkt není skladem
599,00 Kč Při samostatném nákupu jednotlivých položek na našem webu zaplatíš celkem 718,00 Kč, což je o 119,00 Kč více než za tento balíček.
Zvýhodněná sada EcoHaus: Lesklé nádobí z myčky
Vyprodáno VÝHODNÉ BALENÍ
Zvýhodněná sada EcoHaus: Lesklé nádobí z myčky
Hodnocení: 4.83 z 5 (24)
.
Produkt není skladem
459,00 Kč Při samostatném nákupu jednotlivých položek na našem webu zaplatíš celkem 528,00 Kč, což je o 69,00 Kč více než za tento balíček.
Plátěná taška EcoHaus – Neper se s praním, proper to s námi!
Vyprodáno
Plátěná taška EcoHaus – Neper se s praním, proper to s námi!
.
Produkt není skladem
449,00 Kč