Produktů: 174
174 products
1+1 GRATIS
EcoHaus laundry sheets - test mix of 5 scents (a total of 25 washes)
299,00 Kč
11,96 Kč/wash
Sodium percarbonate (PUER) - Stain remover, active oxygen power
From 39,00 Kč
192,67 Kč/kg
LIMITED EDITION
MORE FOR LESS
Limited edition: EcoHaus laundry sheets 5 washes Christmas orange
69,00 Kč
13,80 Kč/pc
1+1 GRATIS
EcoHaus laundry sheets - test mix of 4 scents (total of 20 washes)
239,00 Kč
11,95 Kč/wash
TAED Percarbonate Activator – Eco-friendly bleaching at low temperatures
From 39,00 Kč
1.950,00 Kč/kg
LIMITED EDITION
1+1 GRATIS
EcoHaus laundry sheets - test mix of 6 scents (a total of 30 washes) with a chance to win "Free laundry for a whole year."
364,00 Kč
12,13 Kč/pc
Washing soda – The master of water softening and stain removal
From 29,00 Kč
1.450,00 Kč/kg
1+1 GRATIS
EcoHaus laundry sheets - test mix of 4 scents var. II (total of 20 washes)
239,00 Kč
11,95 Kč/wash
LIMITED EDITION
1+1 GRATIS
CONVENIENT PACKAGING
1 + 1 limited edition FREE: EcoHaus laundry sheets spring detox after 5 washes in the package
On sale from 345,00 Kč
6,90 Kč/pc
LIMITED EDITION
MORE FOR LESS
Limited edition: EcoHaus laundry sheets 60 washes lemon ice cream
599,00 Kč
9,98 Kč/pc


