Gifts from 1,000 CZK to 1,500 CZK

Produktů: 173

173 products

Pumpička k prostředku na nádobí Ecolabel
EU ECOLABEL
Pumpička k prostředku na nádobí Ecolabel
.
In stock > 10 pcs,
19,00 Kč 19,00 Kč/kus
Tablety do myčky EcoHaus, 4 ks
MORE FOR LESS
Tablety do myčky EcoHaus, 4 ks
Rating: 4.81 out of 5 (21)
.
In stock > 10 pcs,
59,00 Kč
14,75 Kč/wash cycle
Black waterproof travel case for EcoHaus laundry sheets
MORE FOR LESS
Black waterproof travel case for EcoHaus laundry sheets
Rating: 5.0 out of 5 (1)
.
In stock > 5 pcs,
349,00 Kč
349,00 Kč/pc
EcoHaus laundry bag white, 50 x 60 cm (L)
MORE FOR LESS
EcoHaus laundry bag white, 50 x 60 cm (L)
.
In stock > 10 pcs,
339,00 Kč
339,00 Kč/pc
Block 105x170 mm - 50 sheets
MORE FOR LESS
Block 105x170 mm - 50 sheets
Rating: 4.6 out of 5 (10)
.
In stock > 10 pcs,
149,00 Kč
149,00 Kč/pc
Beige waterproof case EcoHaus
MORE FOR LESS
Beige waterproof case EcoHaus
Rating: 5.0 out of 5 (1)
.
In stock > 5 pcs,
399,00 Kč
399,00 Kč/pc
Black waterproof case EcoHaus
MORE FOR LESS
Black waterproof case EcoHaus
Rating: 5.0 out of 5 (1)
.
In stock > 5 pcs,
399,00 Kč
399,00 Kč/pc
Prací sáček EcoHaus černý
CONVENIENT PACKAGING
Convenient packaging EcoHaus laundry bag black 40 x 50 cm (M) + EcoHaus laundry sheets 5 washes
.
In stock > 10 pcs,
319,00 Kč When buying the items separately on our website, you'd pay 378,00 Kč in total, which is 59,00 Kč more than for this bundle.
A5 Notebook - 50 sheets
MORE FOR LESS
A5 Notebook - 50 sheets
Rating: 4.6 out of 5 (10)
.
In stock > 10 pcs,
149,00 Kč
149,00 Kč/pc
EcoHaus electronic gift card
EcoHaus electronic gift card
Rating: 5.0 out of 5 (1)
From 1.000,00 Kč
Prací sáček EcoHaus černý
CONVENIENT PACKAGING
Convenient packaging EcoHaus laundry bag black 50 x 60 cm (L) + EcoHaus laundry sheets 5 washes
.
In stock,
339,00 Kč When buying the items separately on our website, you'd pay 398,00 Kč in total, which is 59,00 Kč more than for this bundle.
Prací papírky EcoHaus 60 praní kouzlo bavlny
EcoHaus laundry sheets 60 washes cotton magic
Rating: 4.87 out of 5 (938)
.
In stock > 5 pcs,
599,00 Kč
9,98 Kč/pc
Zvýhodněná sada pro úklid EcoHaus: Zářivá koupelna a WC
CONVENIENT PACKAGING
Zvýhodněná sada pro úklid EcoHaus: Zářivá koupelna a WC
Rating: 4.9 out of 5 (31)
.
In stock > 10 pcs,
349,00 Kč When buying the items separately on our website, you'd pay 398,00 Kč in total, which is 49,00 Kč more than for this bundle.
Tištěná prací bible EcoHaus: průvodce praním pro moderní domácnost
MORE FOR LESS
Tištěná prací bible EcoHaus: průvodce praním pro moderní domácnost
.
In stock > 10 pcs,
499,00 Kč
Limited edition EcoHaus x Beata Rajská 60 washes
MORE FOR LESS
Limited edition EcoHaus x Beata Rajská 60 washes
Rating: 4.87 out of 5 (938)
.
In stock 4 pcs,
668,00 Kč
10,27 Kč/wash
Ekologický uklízecí balíček EcoHaus s certifikací EU Ecolabel
EU ECOLABEL
Ekologický uklízecí balíček EcoHaus s certifikací EU Ecolabel
.
In stock > 10 pcs,
577,00 Kč When buying the items separately on our website, you'd pay 597,00 Kč in total, which is 20,00 Kč more than for this bundle.
Balíček 6 vůní pracích papírků (celkem 30 praní) + cestovní pouzdro ZDARMA
CONVENIENT PACKAGING
Balíček 6 vůní pracích papírků (celkem 30 praní) + cestovní pouzdro ZDARMA
Rating: 5.0 out of 5 (1)
.
In stock > 10 pcs,
374,00 Kč When buying the items separately on our website, you'd pay 723,00 Kč in total, which is 349,00 Kč more than for this bundle.
Sada 2 pracích sáčků EcoHaus pro ochranu tvého prádla
MORE FOR LESS
Sada 2 pracích sáčků EcoHaus pro ochranu tvého prádla
.
In stock > 10 pcs,
From 638,00 Kč 319,00 Kč/kus
Zvýhodněná sada EcoHaus: Voňavé praní
CONVENIENT PACKAGING
Zvýhodněná sada EcoHaus: Voňavé praní
Rating: 4.9 out of 5 (261)
.
In stock > 10 pcs,
1.149,00 Kč When buying the items separately on our website, you'd pay 1.387,00 Kč in total, which is 238,00 Kč more than for this bundle.
Dárkový balíček EcoHaus: Dárková kazeta tří parfémů
MORE FOR LESS READY TO GIFT
Dárkový balíček EcoHaus: Dárková kazeta tří parfémů
Rating: 4.57 out of 5 (23)
.
Aktuálně kompletujeme. Odesíláme od pondělí 5. října
1.426,00 Kč
Zvýhodněná sada pro úklid EcoHaus: Dokonale čistá kuchyně
CONVENIENT PACKAGING
Zvýhodněná sada pro úklid EcoHaus: Dokonale čistá kuchyně
Rating: 4.96 out of 5 (24)
.
In stock > 10 pcs,
549,00 Kč When buying the items separately on our website, you'd pay 637,00 Kč in total, which is 88,00 Kč more than for this bundle.
Sada 3 houbiček EcoHaus
Sold out
Sada 3 houbiček EcoHaus
Rating: 5.0 out of 5 (3)
.
Out of stock
297,00 Kč 99,00 Kč/kus
Natural candle EcoHaus 130 ml, sea breeze
Sold out
Natural candle EcoHaus 130 ml, sea breeze
Rating: 5.0 out of 5 (13)
.
Out of stock
299,00 Kč 2,30 Kč/ml
EcoHaus Laundry Bag Black, 30 x 40 cm (S)
Sold out
EcoHaus Laundry Bag Black, 30 x 40 cm (S)
.
Out of stock
289,00 Kč
289,00 Kč/pc
Beige hair turban made of waffle fabric EcoHaus - special for long hair (length 66 cm)
Sold out
Beige hair turban made of waffle fabric EcoHaus - special for long hair (length 66 cm)
.
Out of stock
499,00 Kč
499,00 Kč/pc
Prací sáček EcoHaus černý
Sold out CONVENIENT PACKAGING
Convenient packaging EcoHaus laundry bag black 30 x 40 cm (S) + EcoHaus laundry sheets 5 washes
.
Out of stock
289,00 Kč When buying the items separately on our website, you'd pay 348,00 Kč in total, which is 59,00 Kč more than for this bundle.
Beige laundry bag EcoHaus, height 50 cm
Sold out
Beige laundry bag EcoHaus, height 50 cm
.
Out of stock
799,00 Kč
799,00 Kč/pc
Set of kitchen measuring spoons - Minimalist, precise and practical (Pink)
Sold out
Set of kitchen measuring spoons - Minimalist, precise and practical (Pink)
.
Out of stock
199,00 Kč 199,00 Kč/kus
sada úterek
Sold out
Set of 3 premium EcoHaus kitchen towels - small and large waffle and linen - 60 x 45cm - beige
Rating: 4.61 out of 5 (31)
.
Out of stock
919,00 Kč
306,33 Kč/pc
Set of kitchen measuring spoons - Minimalist, precise and practical (Black)
Sold out
Set of kitchen measuring spoons - Minimalist, precise and practical (Black)
.
Out of stock
199,00 Kč 199,00 Kč/kus
Duo na nádobí EcoHaus: Papírky na nádobí + kokosová houbička zdarma
Sold out
Duo na nádobí EcoHaus: Papírky na nádobí + kokosová houbička zdarma
Rating: 4.53 out of 5 (19)
.
Out of stock
649,00 Kč When buying the items separately on our website, you'd pay 758,00 Kč in total, which is 109,00 Kč more than for this bundle.
Natural candle EcoHaus 130 ml, unscented
Sold out
Natural candle EcoHaus 130 ml, unscented
Rating: 5.0 out of 5 (13)
.
Out of stock
299,00 Kč 2,30 Kč/ml
Set of kitchen measuring spoons - Minimalist, precise and practical (Green)
Sold out
Set of kitchen measuring spoons - Minimalist, precise and practical (Green)
.
Out of stock
199,00 Kč 199,00 Kč/kus
Washing duo Cotton Magic - starter pack + free gift
Sold out
Washing duo Cotton Magic - starter pack + free gift
Rating: 4.57 out of 5 (23)
.
Out of stock
1.068,00 Kč When buying the items separately on our website, you'd pay 1.127,00 Kč in total, which is 59,00 Kč more than for this bundle.
sada úterek
Sold out
Set of 2 premium kitchen towels EcoHaus - small waffle and linen - 60 x 45cm - beige
Rating: 4.61 out of 5 (31)
.
Out of stock
628,00 Kč
314,00 Kč/pc
Savings package - save up to 15,751 CZK!
Sold out
Savings package - save up to 15,751 CZK!
Rating: 4.84 out of 5 (450)
.
Out of stock
1.426,00 Kč
Soy candle upcycled 310 ml, divine lavender
Sold out
Soy candle upcycled 310 ml, divine lavender
Rating: 5.0 out of 5 (13)
.
Out of stock
799,00 Kč 2,58 Kč/ml
Voňavá sada 4 esenciálních olejů EcoHaus, 4x 10 ml
Sold out
Voňavá sada 4 esenciálních olejů EcoHaus, 4x 10 ml
Rating: 4.95 out of 5 (19)
.
Out of stock
1.396,00 Kč 34.900,00 Kč/l
Zvýhodněná sada EcoHaus: Voňavé sušení
Sold out CONVENIENT PACKAGING
Zvýhodněná sada EcoHaus: Voňavé sušení
Rating: 4.87 out of 5 (15)
.
Out of stock
599,00 Kč When buying the items separately on our website, you'd pay 718,00 Kč in total, which is 119,00 Kč more than for this bundle.
Zvýhodněná sada EcoHaus: Lesklé nádobí z myčky
Sold out CONVENIENT PACKAGING
Zvýhodněná sada EcoHaus: Lesklé nádobí z myčky
Rating: 4.83 out of 5 (24)
.
Out of stock
459,00 Kč When buying the items separately on our website, you'd pay 528,00 Kč in total, which is 69,00 Kč more than for this bundle.