=

Produktů: 202

202 products

Adventní uklízecí kalendář EcoHaus - Čisté a voňavé Vánoce
LIMITED EDITION MORE FOR LESS ONLY 1000 PIECES
Adventní uklízecí kalendář EcoHaus - Čisté a voňavé Vánoce
Rating: 4.84 out of 5 (19)
.
In stock > 10 pcs,
999,00 Kč
Balíček 6 vůní pracích papírků (celkem 30 praní) + cestovní pouzdro ZDARMA
CONVENIENT PACKAGING
Balíček 6 vůní pracích papírků (celkem 30 praní) + cestovní pouzdro ZDARMA
Rating: 5.0 out of 5 (1)
.
In stock > 10 pcs,
374,00 Kč When buying the items separately on our website, you'd pay 723,00 Kč in total, which is 349,00 Kč more than for this bundle.
Beige premium kitchen towel made of linen fabric EcoHaus - 60 x 45 cm
MORE FOR LESS
Beige premium kitchen towel made of linen fabric EcoHaus - 60 x 45 cm
Rating: 4.61 out of 5 (31)
.
In stock > 10 pcs,
339,00 Kč
339,00 Kč/pc
Beige premium kitchen towel made of crumpled cotton EcoHaus - 60 x 45cm
MORE FOR LESS
Beige premium kitchen towel made of crumpled cotton EcoHaus - 60 x 45cm
Rating: 4.61 out of 5 (31)
.
In stock > 10 pcs,
269,00 Kč
269,00 Kč/pc
Beige premium kitchen towel made of waffle fabric EcoHaus (smaller squares) - 60 x 45cm
MORE FOR LESS
Beige premium kitchen towel made of waffle fabric EcoHaus (smaller squares) - 60 x 45cm
Rating: 4.61 out of 5 (31)
.
In stock > 10 pcs,
289,00 Kč
289,00 Kč/pc
Beige premium kitchen towel made of waffle fabric EcoHaus (large checkered pattern) - 60 x 45cm
MORE FOR LESS
Beige premium kitchen towel made of waffle fabric EcoHaus (large checkered pattern) - 60 x 45cm
Rating: 4.61 out of 5 (31)
.
In stock > 10 pcs,
289,00 Kč
289,00 Kč/pc
Beige waterproof travel case for EcoHaus laundry sheets
MORE FOR LESS
Beige waterproof travel case for EcoHaus laundry sheets
Rating: 5.0 out of 5 (1)
.
In stock > 10 pcs,
349,00 Kč
349,00 Kč/pc
Beige waterproof case EcoHaus
MORE FOR LESS
Beige waterproof case EcoHaus
Rating: 5.0 out of 5 (1)
.
In stock > 5 pcs,
399,00 Kč
399,00 Kč/pc
Block 105x170 mm - 50 sheets
MORE FOR LESS
Block 105x170 mm - 50 sheets
Rating: 4.6 out of 5 (10)
.
In stock > 10 pcs,
149,00 Kč
149,00 Kč/pc
A5 Notebook - 50 sheets
MORE FOR LESS
A5 Notebook - 50 sheets
Rating: 4.6 out of 5 (10)
.
In stock > 10 pcs,
149,00 Kč
149,00 Kč/pc
A5 Lined Notebook - 50 Sheets
MORE FOR LESS
A5 Lined Notebook - 50 Sheets
Rating: 4.6 out of 5 (10)
.
In stock > 10 pcs,
149,00 Kč
149,00 Kč/pc
Bytový rozprašovač EcoHaus 100 ml, božská levandule
MORE FOR LESS
EcoHaus Room Spray 100 ml, Divine Lavender
Rating: 4.08 out of 5 (12)
.
In stock > 10 pcs,
399,00 Kč 3,99 Kč/ml
Bytový rozprašovač EcoHaus 100 ml, přímořský vánek
MORE FOR LESS
EcoHaus Room Spray 100 ml, Seaside Breeze
Rating: 4.08 out of 5 (12)
.
In stock > 10 pcs,
399,00 Kč 3,99 Kč/ml
Black waterproof travel case for EcoHaus laundry sheets
MORE FOR LESS
Black waterproof travel case for EcoHaus laundry sheets
Rating: 5.0 out of 5 (1)
.
In stock > 5 pcs,
349,00 Kč
349,00 Kč/pc
Black waterproof case EcoHaus
MORE FOR LESS
Black waterproof case EcoHaus
Rating: 5.0 out of 5 (1)
.
In stock > 5 pcs,
399,00 Kč
399,00 Kč/pc
Cleaning soda - Universal cleaning genius
MORE FOR LESS
Cleaning soda - Universal cleaning genius
Rating: 4.94 out of 5 (18)
.
In stock > 10 pcs,
From 29,00 Kč 109,00 Kč/kg
Gift Christmas bag - 25 x 32 x 12 cm
LIMITED EDITION MORE FOR LESS ONLY 1000 PIECES
Gift Christmas bag - 25 x 32 x 12 cm
.
In stock > 10 pcs,
39,00 Kč
39,00 Kč/pc
Dárkový balíček EcoHaus: Dárková kazeta tří parfémů
MORE FOR LESS READY TO GIFT
Dárkový balíček EcoHaus: Dárková kazeta tří parfémů
Rating: 4.57 out of 5 (23)
.
Aktuálně kompletujeme. Odesíláme od pondělí 5. října
1.426,00 Kč
Gift CHRISTMAS package "The Most Selected Products from EcoHaus"
LIMITED EDITION MORE FOR LESS READY TO GIFT
Gift CHRISTMAS package "The Most Selected Products from EcoHaus"
Rating: 4.84 out of 5 (450)
.
In stock > 10 pcs,
1.124,00 Kč
Gift CHRISTMAS package "Washing is a joy"
LIMITED EDITION MORE FOR LESS READY TO GIFT
Gift CHRISTMAS package "Washing is a joy"
Rating: 4.84 out of 5 (450)
.
In stock > 10 pcs,
1.435,00 Kč
Gift CHRISTMAS package "Basics of Aromatherapy" EcoHaus
LIMITED EDITION MORE FOR LESS READY TO GIFT
Gift CHRISTMAS package "Basics of Aromatherapy" EcoHaus
Rating: 4.84 out of 5 (450)
.
In stock > 10 pcs,
1.544,00 Kč
EcoHaus čistič kuchyní a koupelen, 750 ml
MORE FOR LESS EU ECOLABEL NEW
EcoHaus čistič kuchyní a koupelen, 750 ml
Rating: 5.0 out of 5 (17)
.
In stock > 10 pcs,
239,00 Kč 318,67 Kč/l
EcoHaus prostředek na mytí nádobí, 1000 ml
MORE FOR LESS EU ECOLABEL NEW
EcoHaus prostředek na mytí nádobí, 1000 ml
Rating: 4.93 out of 5 (14)
.
In stock > 10 pcs,
199,00 Kč 199,00 Kč/l
EcoHaus tablety do myčky, 36 ks
MORE FOR LESS NEW
EcoHaus tablety do myčky, 36 ks
Rating: 4.81 out of 5 (21)
.
In stock > 10 pcs,
399,00 Kč
11,08 Kč/pc
EcoHaus WC aktivní gel, 750 ml
MORE FOR LESS EU ECOLABEL NEW
EcoHaus WC aktivní gel, 750 ml
Rating: 4.79 out of 5 (14)
.
In stock > 10 pcs,
159,00 Kč 212,00 Kč/l
Ekologický uklízecí balíček EcoHaus s certifikací EU Ecolabel
MORE FOR LESS EU ECOLABEL NEW
Ekologický uklízecí balíček EcoHaus s certifikací EU Ecolabel
Rating: 4.91 out of 5 (46)
.
In stock > 10 pcs,
597,00 Kč
Ekologický uklízecí balíček EcoHaus s certifikací EU Ecolabel
EU ECOLABEL
Ekologický uklízecí balíček EcoHaus s certifikací EU Ecolabel
.
In stock > 10 pcs,
577,00 Kč When buying the items separately on our website, you'd pay 597,00 Kč in total, which is 20,00 Kč more than for this bundle.
EcoHaus electronic gift card
EcoHaus electronic gift card
Rating: 5.0 out of 5 (1)
From 1.000,00 Kč
Epsom salt – Smart cleaning without compromises
MORE FOR LESS
Epsom salt – Smart cleaning without compromises
Rating: 4.88 out of 5 (16)
.
In stock > 10 pcs,
From 29,00 Kč 1.450,00 Kč/kg
EcoHaus Essential Oil 10 ml, Cotton Magic
MORE FOR LESS
EcoHaus Essential Oil 10 ml, Cotton Magic
Rating: 4.95 out of 5 (19)
.
In stock > 10 pcs,
349,00 Kč 34,90 Kč/ml
Exclusive package "Limited Edition HAPPY AND CHEERFUL" EcoHaus
LIMITED EDITION MORE FOR LESS READY TO GIFT
Exclusive package "Limited Edition HAPPY AND CHEERFUL" EcoHaus
Rating: 4.84 out of 5 (450)
.
Aktuálně kompletujeme. Odesíláme od pondělí 5. října
2.258,00 Kč
Biodegradable Dish Sponge - Eco-friendly and effective
MORE FOR LESS
Biodegradable Dish Sponge - Eco-friendly and effective
Rating: 4.54 out of 5 (13)
.
In stock > 10 pcs,
109,00 Kč 109,00 Kč/kus
Citric Acid - Natural descaler
MORE FOR LESS
Citric Acid - Natural descaler
Rating: 4.9 out of 5 (20)
.
In stock > 10 pcs,
From 29,00 Kč 234,50 Kč/kg
Limited edition EcoHaus x Beata Rajská 60 washes
MORE FOR LESS
Limited edition EcoHaus x Beata Rajská 60 washes
Rating: 4.87 out of 5 (938)
.
In stock > 10 pcs,
69,00 Kč
13,80 Kč/pc
Limited edition EcoHaus x Beata Rajská 60 washes
MORE FOR LESS
Limited edition EcoHaus x Beata Rajská 60 washes
Rating: 4.87 out of 5 (938)
.
In stock > 5 pcs,
599,00 Kč
9,98 Kč/wash
Limited edition EcoHaus x Beata Rajská 60 washes
MORE FOR LESS
Limited edition EcoHaus x Beata Rajská 60 washes
Rating: 4.87 out of 5 (938)
.
In stock 4 pcs,
668,00 Kč
10,27 Kč/wash
Limited Edition EcoHaus Room Spray 100 ml, Christmas
LIMITED EDITION MORE FOR LESS ONLY 500 PIECES
Limited Edition EcoHaus Room Spray 100 ml, Christmas
Rating: 4.08 out of 5 (12)
.
In stock > 10 pcs,
449,00 Kč 4,49 Kč/ml
Limited edition: EcoHaus essential oil 10 ml, Christmas
LIMITED EDITION MORE FOR LESS ONLY 500 PIECES
Limited edition: EcoHaus essential oil 10 ml, Christmas
Rating: 4.95 out of 5 (19)
.
In stock > 10 pcs,
399,00 Kč 39,90 Kč/ml