Vánoce

Svátky, které voní po radosti, klidu a čistém domově.

Objev naše vánoční limitky, voňavé novinky i dárkové balíčky, se kterými uděláš radost svým blízkým i sobě. Najdeš tu vše, co jsme pro letošní svátky připravili, od malých pozorností až po dárky, které můžeš rovnou položit pod stromeček.

Produktů: 11

11 products

Limited edition: EcoHaus laundry sheets 60 washes Christmas orange
LIMITED EDITION MORE FOR LESS ONLY 1000 PIECES
Limited edition: EcoHaus laundry sheets 60 washes Christmas orange
Rating: 4.87 out of 5 (938)
.
In stock > 10 pcs,
599,00 Kč
9,98 Kč/pc
Limited edition: EcoHaus laundry sheets 5 washes Christmas orange
LIMITED EDITION MORE FOR LESS
Limited edition: EcoHaus laundry sheets 5 washes Christmas orange
Rating: 4.87 out of 5 (938)
.
In stock > 10 pcs,
69,00 Kč
13,80 Kč/pc
EcoHaus laundry perfume seaside breeze 100 ml, 100 washes
LIMITED EDITION MORE FOR LESS ONLY 500 PIECES
EcoHaus laundry perfume seaside breeze 100 ml, 100 washes
Rating: 4.57 out of 5 (23)
.
In stock > 10 pcs,
499,00 Kč
4,99 Kč/pc
Limited Edition EcoHaus Room Spray 100 ml, Christmas
LIMITED EDITION MORE FOR LESS ONLY 500 PIECES
Limited Edition EcoHaus Room Spray 100 ml, Christmas
Rating: 4.08 out of 5 (12)
.
In stock > 10 pcs,
449,00 Kč 4,49 Kč/ml
Limited edition: EcoHaus natural candle 130 ml, Christmas
LIMITED EDITION MORE FOR LESS ONLY 500 PIECES
Limited edition: EcoHaus natural candle 130 ml, Christmas
Rating: 5.0 out of 5 (13)
.
In stock > 10 pcs,
349,00 Kč 2,68 Kč/ml
Limited edition: EcoHaus essential oil 10 ml, Christmas
LIMITED EDITION MORE FOR LESS ONLY 500 PIECES
Limited edition: EcoHaus essential oil 10 ml, Christmas
Rating: 4.95 out of 5 (19)
.
In stock > 10 pcs,
399,00 Kč 39,90 Kč/ml
Exclusive package "Limited Edition HAPPY AND CHEERFUL" EcoHaus
LIMITED EDITION MORE FOR LESS READY TO GIFT
Exclusive package "Limited Edition HAPPY AND CHEERFUL" EcoHaus
Rating: 4.84 out of 5 (450)
.
Aktuálně kompletujeme. Odesíláme od pondělí 5. října
2.258,00 Kč
Gift CHRISTMAS package "Basics of Aromatherapy" EcoHaus
LIMITED EDITION MORE FOR LESS READY TO GIFT
Gift CHRISTMAS package "Basics of Aromatherapy" EcoHaus
Rating: 4.84 out of 5 (450)
.
In stock > 10 pcs,
1.544,00 Kč
Gift CHRISTMAS package "Washing is a joy"
LIMITED EDITION MORE FOR LESS READY TO GIFT
Gift CHRISTMAS package "Washing is a joy"
Rating: 4.84 out of 5 (450)
.
In stock > 10 pcs,
1.435,00 Kč
Gift CHRISTMAS package "The Most Selected Products from EcoHaus"
LIMITED EDITION MORE FOR LESS READY TO GIFT
Gift CHRISTMAS package "The Most Selected Products from EcoHaus"
Rating: 4.84 out of 5 (450)
.
In stock > 10 pcs,
1.124,00 Kč
Gift Christmas bag - 25 x 32 x 12 cm
LIMITED EDITION MORE FOR LESS ONLY 1000 PIECES
Gift Christmas bag - 25 x 32 x 12 cm
.
In stock > 10 pcs,
39,00 Kč
39,00 Kč/pc