Pro všechny typy cestovatelů

od batůžkářů po rodiny cestující s dětmi autem

Vše, co potřebuješ pro čistotu na cestách!

Batůžkáři

Lehký a kompaktní: ideální do každého batohu! Rozměry: 13x8 cm, Hmotnost: 10 g

Rodiny cestující autem

Multifunkčnost a pohodlí: vše, co potřebuješ pro čistotu na cestách! S papírky si vypereš v ruce i v pračce všechny druhy a barvy prádla.

Dobrodruzi a outdooroví nadšenci

Praní v ruce v nízkých teplotách: poradí i s těmi nejodolnějšími skvrnami při praní v ruce, a to i při nízkých teplotách.

Již od 7 Kč máš vše čisté během tvých cest! Ušetři čas a několik stovek za prádelnu.

Čtyři důvody proč si brát prací papírky na cesty

Kompaktnost a lehkost

Prací papírky EcoHaus jsou mnohem menší a lehčí než tradiční prací prostředky. Vejde se jich hodně do malého prostoru, což je ideální pro minimalizaci zavazadel na cestách.

Bez plastového obalu

Prací papírky EcoHaus jsou baleny v papírovém obalu, který je plně recyklovatelné. Tímto přístupem se snažíme podstatně snížit spotřebu jednorázových plastových obalů a přispět k ochraně naší planety.

Pohodlí při ručním praní

Na cestách nemusí být vždy k dispozici pračka, a proto je ruční praní někdy nezbytné. Prací papírky se snadno rozpouštějí ve vodě, což usnadňuje ruční praní oblečení.

Bezpečnost při přepravě

Na rozdíl od tekutých pracích prostředků, které mohou vytéct a zanechat nepořádek ve tvém batohu, prací papírky EcoHaus jsou suché a bezpečné k přepravě, což eliminuje riziko poškození ostatních věcí .

"Nejlepší fígl na cestování nalehko!"

Zabalte o polovinu věcí méně a na místě si vyperte. Vezměte si s sebou místo pracího prášku prací papírky. Tyhle jsou EcoHaus z Liberecké Univerzity! Jsou super na ruční praní, hned se rozpustí, nejsou tam žádné zbytky a používají je i lidé s citlivou pokožkou. Do pračky taky super a já jsem je takhle měla v Itálii, když jsme letěli s Ryanair. Navíc vaše zavazadlo hezky provoní. Takže je nezapomeňte přibalit a cestám zdar!

Jak se sbalit na dovolenou do batohu? ✈️

Asi jako každá holka i já si chci na dovolenou sbalit co nejvíce oblečení , ale buďme k sobě upřímní... Někdy je to prostě složité, se do toho malého batůžku sbalit. Proto s tebou chci sdílet tento super cestovatelský tip a tím jsou prací papírky EcoHaus. Jejich použití je rychlé, jednoduché a na výběr máš ze spousty vůní. Prát s nimi můžeš jak v pračce, tak i ručně! Tyhle papírky mi na cestách šetří nejen místo, ale i peníze, protože nemusím připlácet za kufry.

Zdravíčko ze Severní Makedonie 🫶🏼

Dám ti tip, který určitě využiješ! Já jsem dlouhou dobu řešila, jak s sebou budu převážet prací gel, když na dovolenou letím jen s příručním zavazadlem. No ale potom jsem objevila prací papírky EcoHaus, které nezabírají skoro žádné místo a prádlo mi skvěle vyperou kdekoliv a kdykoliv. Stačí si vzít papírek a přidat ho k prádlu. Ve vodě se z něj stane prací gel, který vám oblečení vypere i při nízkých teplotách.