Doprodej

Produktů: 38

38produkty/produktov

Perkarbonát sodný (PUER) - Odstraňovač škvŕn, sila aktívneho kyslíka
VIAC ZA MENEJ
Perkarbonát sodný (PUER) - Odstraňovač škvŕn, sila aktívneho kyslíka
Hodnotenie: 4.84 z 5 (380)
.
Skladom > 10 ks,
Od 39,00 Kč 192,67 Kč/kg
"BIODEGRADOVATEĽNÉ HNEDÉ" hubky 1ks
VIAC ZA MENEJ
"BIODEGRADOVATEĽNÉ HNEDÉ" hubky 1ks
Hodnotenie: 4.54 z 5 (13)
.
Skladom > 10 ks,
109,00 Kč 109,00 Kč/kus
Kyselina citrónová – Prírodný odstraňovač vodného kameňa
VIAC ZA MENEJ
Kyselina citrónová – Prírodný odstraňovač vodného kameňa
Hodnotenie: 4.9 z 5 (20)
.
Skladom > 10 ks,
Od 29,00 Kč 234,50 Kč/kg
TAED Aktivátor perkarbonátu – Ekologické bielenie pri nízkych teplotách
VIAC ZA MENEJ
TAED Aktivátor perkarbonátu – Ekologické bielenie pri nízkych teplotách
Hodnotenie: 4.91 z 5 (32)
.
Skladom > 10 ks,
Od 39,00 Kč 1.950,00 Kč/kg
Prací sóda – Majster zmäkčovania vody a odstraňovania škvŕn
VIAC ZA MENEJ
Prací sóda – Majster zmäkčovania vody a odstraňovania škvŕn
Hodnotenie: 4.94 z 5 (16)
.
Skladom > 10 ks,
Od 29,00 Kč 1.450,00 Kč/kg
Soľ do umývačky v tabletách – Pre dokonale čisté riady
VIAC ZA MENEJ
Soľ do umývačky v tabletách – Pre dokonale čisté riady
Hodnotenie: 5.0 z 5 (4)
.
Skladom > 10 ks,
Od 29,00 Kč 1.450,00 Kč/kg
Prací parfum EcoHaus božská levanduľa 100 ml, 100 prania
VIAC ZA MENEJ
Prací parfum EcoHaus božská levanduľa 100 ml, 100 prania
Hodnotenie: 4.57 z 5 (23)
.
Skladom > 10 ks,
469,00 Kč
4,69 Kč/kus
EcoHaus 5 cyklov utierok na riad Fresh Lemon
VIAC ZA MENEJ
EcoHaus 5 cyklov utierok na riad Fresh Lemon
Hodnotenie: 4.53 z 5 (19)
.
Skladom > 10 ks,
69,00 Kč
13,80 Kč/kus
Voňavé obrúsky do sušičky EcoHaus božská levanduľa 40 ks
VIAC ZA MENEJ
Voňavé obrúsky do sušičky EcoHaus božská levanduľa 40 ks
Hodnotenie: 3.45 z 5 (11)
.
Skladom > 10 ks,
319,00 Kč
7,97 Kč/kus
Epsomská soľ – Chytré čistenie bez kompromisov
VIAC ZA MENEJ
Epsomská soľ – Chytré čistenie bez kompromisov
Hodnotenie: 4.88 z 5 (16)
.
Skladom > 10 ks,
Od 29,00 Kč 1.450,00 Kč/kg
Čistiaca sóda – Univerzálny čistiaci génius
VIAC ZA MENEJ
Čistiaca sóda – Univerzálny čistiaci génius
Hodnotenie: 4.94 z 5 (18)
.
Skladom > 10 ks,
Od 29,00 Kč 109,00 Kč/kg
Voňavé utierky do sušičky EcoHaus morský vánok 40 ks
VIAC ZA MENEJ
Voňavé utierky do sušičky EcoHaus morský vánok 40 ks
Hodnotenie: 3.45 z 5 (11)
.
Skladom > 10 ks,
69,00 Kč
8,62 Kč/kus
Papírky na nádobí pro citlivé osoby EcoHaus 5 cyklů
VIAC ZA MENEJ
Papírky na nádobí pro citlivé osoby EcoHaus 5 cyklů
Hodnotenie: 4.53 z 5 (19)
.
Skladom > 10 ks,
69,00 Kč
13,80 Kč/kus
Voňavé utierky do sušičky EcoHaus morský vánok 40 ks
VIAC ZA MENEJ
Voňavé utierky do sušičky EcoHaus morský vánok 40 ks
Hodnotenie: 3.45 z 5 (11)
.
Skladom > 10 ks,
69,00 Kč
8,62 Kč/kus
Voňavé utierky do sušičky EcoHaus morský vánok 40 ks
VIAC ZA MENEJ
Voňavé utierky do sušičky EcoHaus morský vánok 40 ks
Hodnotenie: 3.45 z 5 (11)
.
Skladom > 10 ks,
69,00 Kč
8,62 Kč/kus
Voňavé utierky do sušičky EcoHaus morský vánok 40 ks
VIAC ZA MENEJ
Voňavé utierky do sušičky EcoHaus morský vánok 40 ks
Hodnotenie: 3.45 z 5 (11)
.
Skladom > 10 ks,
69,00 Kč
8,62 Kč/kus
Esenciálny olej EcoHaus 10 ml, kúzlo bavlny
VIAC ZA MENEJ
Esenciálny olej EcoHaus 10 ml, kúzlo bavlny
Hodnotenie: 4.95 z 5 (19)
.
Skladom > 10 ks,
349,00 Kč 34,90 Kč/ml
Voňavé utierky do sušičky EcoHaus morský vánok 40 ks
VIAC ZA MENEJ
Voňavé utierky do sušičky EcoHaus morský vánok 40 ks
Hodnotenie: 3.45 z 5 (11)
.
Skladom > 10 ks,
319,00 Kč
7,97 Kč/kus
Limitovaná edícia: Premium uterák na tvár z vzorovanej mačkanej bavlny EcoHaus - Sada 2 ks 30 x 30 cm
VIAC ZA MENEJ
Limitovaná edícia: Premium uterák na tvár z vzorovanej mačkanej bavlny EcoHaus - Sada 2 ks 30 x 30 cm
Hodnotenie: 4.61 z 5 (31)
.
Skladom > 10 ks,
299,00 Kč
149,50 Kč/kus
Limitovaná edice EcoHaus x Beata Rajská: Prací papírky 5 praní Ateliér
VIAC ZA MENEJ
Limitovaná edice EcoHaus x Beata Rajská: Prací papírky 5 praní Ateliér
Hodnotenie: 4.87 z 5 (938)
.
Skladom > 10 ks,
69,00 Kč
13,80 Kč/pranie
Bytový rozprašovač EcoHaus 100 ml, přímořský vánek
VIAC ZA MENEJ
Bytový rozprašovač EcoHaus 100 ml, prímorský vánok
Hodnotenie: 4.08 z 5 (12)
.
Skladom > 10 ks,
399,00 Kč 3,99 Kč/ml
Bytový rozprašovač EcoHaus 100 ml, božská levandule
VIAC ZA MENEJ
Bytový rozprašovač EcoHaus 100 ml, božská levanduľa
Hodnotenie: 4.08 z 5 (12)
.
Skladom > 10 ks,
399,00 Kč 3,99 Kč/ml
Premium béžový uterák na tvár z vafloviny EcoHaus (malé kocky) - Sada 2 ks 30 x 30 cm
VIAC ZA MENEJ
Premium béžový uterák na tvár z vafloviny EcoHaus (malé kocky) - Sada 2 ks 30 x 30 cm
Hodnotenie: 4.61 z 5 (31)
.
Skladom > 10 ks,
299,00 Kč
149,50 Kč/kus
Odtrhávací bloček - bublinky (100 listov)
VIAC ZA MENEJ
Odtrhávací bloček - bublinky (100 listov)
Hodnotenie: 4.6 z 5 (10)
.
Skladom > 10 ks,
99,00 Kč
99,00 Kč/kus
Prací sáčok EcoHaus čierny, 50 x 60 cm (L)
VIAC ZA MENEJ
Prací sáčok EcoHaus čierny, 50 x 60 cm (L)
.
Skladom > 10 ks,
339,00 Kč
339,00 Kč/kus
Béžové cestovné puzdro vodoodolné na pracie papieriky EcoHaus
VIAC ZA MENEJ
Béžové cestovné puzdro vodoodolné na pracie papieriky EcoHaus
Hodnotenie: 5.0 z 5 (1)
.
Skladom > 10 ks,
349,00 Kč
349,00 Kč/kus
Premium béžový uterák na tvár z mačkanej bavlny EcoHaus - Sada 2 ks 30 x 30 cm
VIAC ZA MENEJ
Premium béžový uterák na tvár z mačkanej bavlny EcoHaus - Sada 2 ks 30 x 30 cm
Hodnotenie: 4.61 z 5 (31)
.
Skladom > 10 ks,
299,00 Kč
149,50 Kč/kus
Premium béžový uterák na tvár z vafloviny EcoHaus (veľké kocky) - Sada 2 ks 30 x 30 cm
VIAC ZA MENEJ
Premium béžový uterák na tvár z vafloviny EcoHaus (veľké kocky) - Sada 2 ks 30 x 30 cm
Hodnotenie: 4.61 z 5 (31)
.
Skladom > 10 ks,
299,00 Kč
149,50 Kč/kus
Blok A5 linkovaný - 50 listov
VIAC ZA MENEJ
Blok A5 linkovaný - 50 listov
Hodnotenie: 4.6 z 5 (10)
.
Skladom > 10 ks,
149,00 Kč
149,00 Kč/kus
Čierne cestovné puzdro vodoodolné na pracie papieriky EcoHaus
VIAC ZA MENEJ
Čierne cestovné puzdro vodoodolné na pracie papieriky EcoHaus
Hodnotenie: 5.0 z 5 (1)
.
Skladom > 5 ks,
349,00 Kč
349,00 Kč/kus
Prací sáčok EcoHaus biely, 50 x 60 cm (L)
VIAC ZA MENEJ
Prací sáčok EcoHaus biely, 50 x 60 cm (L)
.
Skladom > 10 ks,
339,00 Kč
339,00 Kč/kus
Blok 105x170 mm - 50 listov
VIAC ZA MENEJ
Blok 105x170 mm - 50 listov
Hodnotenie: 4.6 z 5 (10)
.
Skladom > 10 ks,
149,00 Kč
149,00 Kč/kus
Čierne vodoodolné puzdro EcoHaus
VIAC ZA MENEJ
Čierne vodoodolné puzdro EcoHaus
Hodnotenie: 5.0 z 5 (1)
.
Skladom > 5 ks,
399,00 Kč
399,00 Kč/kus
Blok A5 - 50 listov
VIAC ZA MENEJ
Blok A5 - 50 listov
Hodnotenie: 4.6 z 5 (10)
.
Skladom > 10 ks,
149,00 Kč
149,00 Kč/kus
Tištěná prací bible EcoHaus: průvodce praním pro moderní domácnost
VIAC ZA MENEJ
Tištěná prací bible EcoHaus: průvodce praním pro moderní domácnost
.
Skladom > 10 ks,
499,00 Kč
Limitovaná edice EcoHaus x Beata Rajská: Prací papírky 60 praní Ateliér + Prací papírky 5 praní Ateliér ZDARMA
VIAC ZA MENEJ
Limitovaná edice EcoHaus x Beata Rajská: Prací papírky 60 praní Ateliér + Prací papírky 5 praní Ateliér ZDARMA
Hodnotenie: 4.87 z 5 (938)
.
Skladom 4 ks,
668,00 Kč
10,27 Kč/pranie
Pultový stojan na pracie papieriky EcoHaus vrátane prvej zásoby 40 ks
VIAC ZA MENEJ
Pultový stojan na pracie papieriky EcoHaus vrátane prvej zásoby 40 ks
Hodnotenie: 4.87 z 5 (938)
.
Skladom > 10 ks,
2.759,00 Kč