=

Produktů: 202

202produkty/produktov

Adventný kalendár EcoHaus - Čisté a voňavé Vianoce
LIMITOVANÁ EDÍCIA VIAC ZA MENEJ LEN 1000 KUSOV
Adventný kalendár EcoHaus - Čisté a voňavé Vianoce
Hodnotenie: 4.84 z 5 (19)
.
Skladom > 10 ks,
999,00 Kč
Balíček 6 vůní pracích papírků (celkem 30 praní) + cestovní pouzdro ZDARMA
VÝHODNÉ BALENIE
Balíček 6 vůní pracích papírků (celkem 30 praní) + cestovní pouzdro ZDARMA
Hodnotenie: 5.0 z 5 (1)
.
Skladom > 10 ks,
374,00 Kč Pri samostatnom nákupe jednotlivých položiek na našom webe zaplatíš celkovo 723,00 Kč, čo je o 349,00 Kč viac než za tento balíček.
Béžová kuchynská utierka premium z ľanovej tkaniny EcoHaus - 60 x 45 cm
VIAC ZA MENEJ
Béžová kuchynská utierka premium z ľanovej tkaniny EcoHaus - 60 x 45 cm
Hodnotenie: 4.61 z 5 (31)
.
Skladom > 10 ks,
339,00 Kč
339,00 Kč/kus
Béžová kuchynská utierka premium z mačkanej bavlny EcoHaus - 60 x 45cm
VIAC ZA MENEJ
Béžová kuchynská utierka premium z mačkanej bavlny EcoHaus - 60 x 45cm
Hodnotenie: 4.61 z 5 (31)
.
Skladom > 10 ks,
269,00 Kč
269,00 Kč/kus
Béžová kuchynská utierka premium z vafloviny EcoHaus (menšie kocky) - 60 x 45cm
VIAC ZA MENEJ
Béžová kuchynská utierka premium z vafloviny EcoHaus (menšie kocky) - 60 x 45cm
Hodnotenie: 4.61 z 5 (31)
.
Skladom > 10 ks,
289,00 Kč
289,00 Kč/kus
Béžová kuchynská utierka premium z vafloviny EcoHaus (veľké kocky) - 60 x 45cm
VIAC ZA MENEJ
Béžová kuchynská utierka premium z vafloviny EcoHaus (veľké kocky) - 60 x 45cm
Hodnotenie: 4.61 z 5 (31)
.
Skladom > 10 ks,
289,00 Kč
289,00 Kč/kus
Béžové cestovné puzdro vodoodolné na pracie papieriky EcoHaus
VIAC ZA MENEJ
Béžové cestovné puzdro vodoodolné na pracie papieriky EcoHaus
Hodnotenie: 5.0 z 5 (1)
.
Skladom > 10 ks,
349,00 Kč
349,00 Kč/kus
Béžové vodoodolné puzdro EcoHaus
VIAC ZA MENEJ
Béžové vodoodolné puzdro EcoHaus
Hodnotenie: 5.0 z 5 (1)
.
Skladom > 5 ks,
399,00 Kč
399,00 Kč/kus
Blok 105x170 mm - 50 listov
VIAC ZA MENEJ
Blok 105x170 mm - 50 listov
Hodnotenie: 4.6 z 5 (10)
.
Skladom > 10 ks,
149,00 Kč
149,00 Kč/kus
Blok A5 - 50 listov
VIAC ZA MENEJ
Blok A5 - 50 listov
Hodnotenie: 4.6 z 5 (10)
.
Skladom > 10 ks,
149,00 Kč
149,00 Kč/kus
Blok A5 linkovaný - 50 listov
VIAC ZA MENEJ
Blok A5 linkovaný - 50 listov
Hodnotenie: 4.6 z 5 (10)
.
Skladom > 10 ks,
149,00 Kč
149,00 Kč/kus
Bytový rozprašovač EcoHaus 100 ml, božská levandule
VIAC ZA MENEJ
Bytový rozprašovač EcoHaus 100 ml, božská levanduľa
Hodnotenie: 4.08 z 5 (12)
.
Skladom > 10 ks,
399,00 Kč 3,99 Kč/ml
Bytový rozprašovač EcoHaus 100 ml, přímořský vánek
VIAC ZA MENEJ
Bytový rozprašovač EcoHaus 100 ml, prímorský vánok
Hodnotenie: 4.08 z 5 (12)
.
Skladom > 10 ks,
399,00 Kč 3,99 Kč/ml
Čierne cestovné puzdro vodoodolné na pracie papieriky EcoHaus
VIAC ZA MENEJ
Čierne cestovné puzdro vodoodolné na pracie papieriky EcoHaus
Hodnotenie: 5.0 z 5 (1)
.
Skladom > 5 ks,
349,00 Kč
349,00 Kč/kus
Čierne vodoodolné puzdro EcoHaus
VIAC ZA MENEJ
Čierne vodoodolné puzdro EcoHaus
Hodnotenie: 5.0 z 5 (1)
.
Skladom > 5 ks,
399,00 Kč
399,00 Kč/kus
Čistiaca sóda – Univerzálny čistiaci génius
VIAC ZA MENEJ
Čistiaca sóda – Univerzálny čistiaci génius
Hodnotenie: 4.94 z 5 (18)
.
Skladom > 10 ks,
Od 29,00 Kč 109,00 Kč/kg
Darčeková vianočná taštička - 25 x 32 x 12 cm
LIMITOVANÁ EDÍCIA VIAC ZA MENEJ LEN 1000 KUSOV
Darčeková vianočná taštička - 25 x 32 x 12 cm
.
Skladom > 10 ks,
39,00 Kč
39,00 Kč/kus
Dárkový balíček EcoHaus: Dárková kazeta tří parfémů
VIAC ZA MENEJ PRIPRAVENÉ NA DAROVANIE
Dárkový balíček EcoHaus: Dárková kazeta tří parfémů
Hodnotenie: 4.57 z 5 (23)
.
Aktuálně kompletujeme. Odesíláme od pondělí 5. října
1.426,00 Kč
Darčekový VÁNOČNÝ balíček "Najvyberanejších produktov z EcoHaus"
LIMITOVANÁ EDÍCIA VIAC ZA MENEJ PRIPRAVENÉ NA DAROVANIE
Darčekový VÁNOČNÝ balíček "Najvyberanejších produktov z EcoHaus"
Hodnotenie: 4.84 z 5 (450)
.
Skladom > 10 ks,
1.124,00 Kč
Darčekový VIANOČNÝ balíček "Pranie je radosť"
LIMITOVANÁ EDÍCIA VIAC ZA MENEJ PRIPRAVENÉ NA DAROVANIE
Darčekový VIANOČNÝ balíček "Pranie je radosť"
Hodnotenie: 4.84 z 5 (450)
.
Skladom > 10 ks,
1.435,00 Kč
Darčekový VÁNOČNÝ balíček "Základy aromaterapie" EcoHaus
LIMITOVANÁ EDÍCIA VIAC ZA MENEJ PRIPRAVENÉ NA DAROVANIE
Darčekový VÁNOČNÝ balíček "Základy aromaterapie" EcoHaus
Hodnotenie: 4.84 z 5 (450)
.
Skladom > 10 ks,
1.544,00 Kč
EcoHaus Ekologický univerzálny čistiaci prostriedok, 750 ml
VIAC ZA MENEJ EU ECOLABEL NOVINKA
EcoHaus Ekologický univerzálny čistiaci prostriedok, 750 ml
Hodnotenie: 5.0 z 5 (17)
.
Skladom > 10 ks,
239,00 Kč 318,67 Kč/l
EcoHaus ekologický prostriedok na umývanie riadu, 1000 ml
VIAC ZA MENEJ EU ECOLABEL NOVINKA
EcoHaus ekologický prostriedok na umývanie riadu, 1000 ml
Hodnotenie: 4.93 z 5 (14)
.
Skladom > 10 ks,
199,00 Kč 199,00 Kč/l
Tablety do umývačky riadu EcoHaus, 40 ks
VIAC ZA MENEJ NOVINKA
Tablety do umývačky riadu EcoHaus, 40 ks
Hodnotenie: 4.81 z 5 (21)
.
Skladom > 10 ks,
399,00 Kč
11,08 Kč/kus
EcoHaus Ekologický čistiaci prostriedok na toalety, 750 ml
VIAC ZA MENEJ EU ECOLABEL NOVINKA
EcoHaus Ekologický čistiaci prostriedok na toalety, 750 ml
Hodnotenie: 4.79 z 5 (14)
.
Skladom > 10 ks,
159,00 Kč 212,00 Kč/l
EcoHaus Workshop na míru pro firmy
Ekologický uklízecí balíček EcoHaus s certifikací EU Ecolabel
VIAC ZA MENEJ EU ECOLABEL NOVINKA
Ekologický uklízecí balíček EcoHaus s certifikací EU Ecolabel
Hodnotenie: 4.91 z 5 (46)
.
Skladom > 10 ks,
597,00 Kč
Ekologický uklízecí balíček EcoHaus s certifikací EU Ecolabel
EU ECOLABEL
Ekologický uklízecí balíček EcoHaus s certifikací EU Ecolabel
.
Skladom > 10 ks,
577,00 Kč Pri samostatnom nákupe jednotlivých položiek na našom webe zaplatíš celkovo 597,00 Kč, čo je o 20,00 Kč viac než za tento balíček.
Elektronická darčeková karta EcoHaus
Elektronická darčeková karta EcoHaus
Hodnotenie: 5.0 z 5 (1)
Od 1.000,00 Kč
Epsomská soľ – Chytré čistenie bez kompromisov
VIAC ZA MENEJ
Epsomská soľ – Chytré čistenie bez kompromisov
Hodnotenie: 4.88 z 5 (16)
.
Skladom > 10 ks,
Od 29,00 Kč 1.450,00 Kč/kg
Esenciálny olej EcoHaus 10 ml, kúzlo bavlny
VIAC ZA MENEJ
Esenciálny olej EcoHaus 10 ml, kúzlo bavlny
Hodnotenie: 4.95 z 5 (19)
.
Skladom > 10 ks,
349,00 Kč 34,90 Kč/ml
Exkluzívny balíček "Limitovaná edícia ŠŤASTNÉ A VESELÉ" EcoHaus
LIMITOVANÁ EDÍCIA VIAC ZA MENEJ PRIPRAVENÉ NA DAROVANIE
Exkluzívny balíček "Limitovaná edícia ŠŤASTNÉ A VESELÉ" EcoHaus
Hodnotenie: 4.84 z 5 (450)
.
Aktuálně kompletujeme. Odesíláme od pondělí 5. října
2.258,00 Kč
"BIODEGRADOVATEĽNÉ HNEDÉ" hubky 1ks
VIAC ZA MENEJ
"BIODEGRADOVATEĽNÉ HNEDÉ" hubky 1ks
Hodnotenie: 4.54 z 5 (13)
.
Skladom > 10 ks,
109,00 Kč 109,00 Kč/kus
Kyselina citrónová – Prírodný odstraňovač vodného kameňa
VIAC ZA MENEJ
Kyselina citrónová – Prírodný odstraňovač vodného kameňa
Hodnotenie: 4.9 z 5 (20)
.
Skladom > 10 ks,
Od 29,00 Kč 234,50 Kč/kg
Limitovaná edice EcoHaus x Beata Rajská: Prací papírky 5 praní Ateliér
VIAC ZA MENEJ
Limitovaná edice EcoHaus x Beata Rajská: Prací papírky 5 praní Ateliér
Hodnotenie: 4.87 z 5 (938)
.
Skladom > 10 ks,
69,00 Kč
13,80 Kč/pranie
Limitovaná edice EcoHaus x Beata Rajská: Prací papírky 60 praní Ateliér
VIAC ZA MENEJ
Limitovaná edice EcoHaus x Beata Rajská: Prací papírky 60 praní Ateliér
Hodnotenie: 4.87 z 5 (938)
.
Skladom > 5 ks,
599,00 Kč
9,98 Kč/pranie
Limitovaná edice EcoHaus x Beata Rajská: Prací papírky 60 praní Ateliér + Prací papírky 5 praní Ateliér ZDARMA
VIAC ZA MENEJ
Limitovaná edice EcoHaus x Beata Rajská: Prací papírky 60 praní Ateliér + Prací papírky 5 praní Ateliér ZDARMA
Hodnotenie: 4.87 z 5 (938)
.
Skladom 4 ks,
668,00 Kč
10,27 Kč/pranie
Limitovaná edícia Bytový rozprašovač EcoHaus 100 ml, vianočný
LIMITOVANÁ EDÍCIA VIAC ZA MENEJ LEN 500 KUSOV
Limitovaná edícia Bytový rozprašovač EcoHaus 100 ml, vianočný
Hodnotenie: 4.08 z 5 (12)
.
Skladom > 10 ks,
449,00 Kč 4,49 Kč/ml
Limitovaná edícia: Esenciálny olej EcoHaus 10 ml, vianočný
LIMITOVANÁ EDÍCIA VIAC ZA MENEJ LEN 500 KUSOV
Limitovaná edícia: Esenciálny olej EcoHaus 10 ml, vianočný
Hodnotenie: 4.95 z 5 (19)
.
Skladom > 10 ks,
399,00 Kč 39,90 Kč/ml