Darčeky od 1 000 Kč do 1 500 Kč

Produktů: 174

174produkty/produktov

Blok A5 linkovaný - 50 listov
Blok A5 linkovaný - 50 listov
Hodnotenie: 4.6 z 5 (10)
.
Skladom > 10 ks,
149,00 Kč
149,00 Kč/kus
Pumpička k prostředku na nádobí Ecolabel
EU ECOLABEL
Pumpička k prostředku na nádobí Ecolabel
.
Skladom > 10 ks,
19,00 Kč 19,00 Kč/kus
Tablety do umývačky riadu EcoHaus, 40 ks
Tablety do umývačky riadu EcoHaus, 40 ks
Hodnotenie: 4.81 z 5 (21)
.
Skladom > 10 ks,
59,00 Kč
14,75 Kč/kus
Čierne cestovné puzdro vodoodolné na pracie papieriky EcoHaus
Čierne cestovné puzdro vodoodolné na pracie papieriky EcoHaus
Hodnotenie: 5.0 z 5 (1)
.
Skladom > 5 ks,
349,00 Kč
349,00 Kč/kus
Prací sáčok EcoHaus biely, 50 x 60 cm (L)
Prací sáčok EcoHaus biely, 50 x 60 cm (L)
.
Skladom > 10 ks,
339,00 Kč
339,00 Kč/kus
Blok 105x170 mm - 50 listov
Blok 105x170 mm - 50 listov
Hodnotenie: 4.6 z 5 (10)
.
Skladom > 10 ks,
149,00 Kč
149,00 Kč/kus
Béžové vodoodolné puzdro EcoHaus
Béžové vodoodolné puzdro EcoHaus
Hodnotenie: 5.0 z 5 (1)
.
Skladom > 5 ks,
399,00 Kč
399,00 Kč/kus
Čierne vodoodolné puzdro EcoHaus
Čierne vodoodolné puzdro EcoHaus
Hodnotenie: 5.0 z 5 (1)
.
Skladom > 5 ks,
399,00 Kč
399,00 Kč/kus
Prací sáček EcoHaus černý
VÝHODNÉ BALENIE
Výhodné balenie Prací sáčok EcoHaus čierny 40 x 50 cm (M) + Prací papieriky EcoHaus 5 prania
.
Skladom > 10 ks,
319,00 Kč Pri samostatnom nákupe jednotlivých položiek na našom webe zaplatíš celkovo 378,00 Kč, čo je o 59,00 Kč viac než za tento balíček.
Blok A5 - 50 listov
Blok A5 - 50 listov
Hodnotenie: 4.6 z 5 (10)
.
Skladom > 10 ks,
149,00 Kč
149,00 Kč/kus
Elektronická darčeková karta EcoHaus
Elektronická darčeková karta EcoHaus
Hodnotenie: 5.0 z 5 (1)
Od 1.000,00 Kč
Prací sáček EcoHaus černý
VÝHODNÉ BALENIE
Výhodné balenie Prací sáčok EcoHaus čierny 50 x 60 cm (L) + Prací papieriky EcoHaus 5 prania
.
Skladom,
339,00 Kč Pri samostatnom nákupe jednotlivých položiek na našom webe zaplatíš celkovo 398,00 Kč, čo je o 59,00 Kč viac než za tento balíček.
Prací papírky EcoHaus 60 praní kouzlo bavlny
Pracie papieriky EcoHaus 60 prania kúzlo bavlny
Hodnotenie: 4.87 z 5 (938)
.
Skladom > 5 ks,
599,00 Kč
9,98 Kč/kus
Zvýhodněná sada pro úklid EcoHaus: Zářivá koupelna a WC
VÝHODNÉ BALENIE
Zvýhodněná sada pro úklid EcoHaus: Zářivá koupelna a WC
Hodnotenie: 4.9 z 5 (31)
.
Skladom > 10 ks,
349,00 Kč Pri samostatnom nákupe jednotlivých položiek na našom webe zaplatíš celkovo 398,00 Kč, čo je o 49,00 Kč viac než za tento balíček.
Tištěná prací bible EcoHaus: průvodce praním pro moderní domácnost
Tištěná prací bible EcoHaus: průvodce praním pro moderní domácnost
.
Skladom > 10 ks,
499,00 Kč
Limitovaná edice EcoHaus x Beata Rajská: Prací papírky 60 praní Ateliér + Prací papírky 5 praní Ateliér ZDARMA
Limitovaná edice EcoHaus x Beata Rajská: Prací papírky 60 praní Ateliér + Prací papírky 5 praní Ateliér ZDARMA
Hodnotenie: 4.87 z 5 (938)
.
Skladom 4 ks,
668,00 Kč
10,27 Kč/pranie
Ekologický uklízecí balíček EcoHaus s certifikací EU Ecolabel
EU ECOLABEL
Ekologický uklízecí balíček EcoHaus s certifikací EU Ecolabel
.
Skladom > 10 ks,
577,00 Kč Pri samostatnom nákupe jednotlivých položiek na našom webe zaplatíš celkovo 597,00 Kč, čo je o 20,00 Kč viac než za tento balíček.
Balíček 6 vůní pracích papírků (celkem 30 praní) + cestovní pouzdro ZDARMA
VÝHODNÉ BALENIE
Balíček 6 vůní pracích papírků (celkem 30 praní) + cestovní pouzdro ZDARMA
Hodnotenie: 5.0 z 5 (1)
.
Skladom > 10 ks,
374,00 Kč Pri samostatnom nákupe jednotlivých položiek na našom webe zaplatíš celkovo 723,00 Kč, čo je o 349,00 Kč viac než za tento balíček.
Sada 2 vreciek na bielizeň EcoHaus na ochranu vašej bielizne
Sada 2 vreciek na bielizeň EcoHaus na ochranu vašej bielizne
.
Skladom > 10 ks,
Od 638,00 Kč 319,00 Kč/kus
Zvýhodněná sada EcoHaus: Voňavé praní
VÝHODNÉ BALENIE
Zvýhodněná sada EcoHaus: Voňavé praní
Hodnotenie: 4.9 z 5 (261)
.
Skladom > 10 ks,
1.149,00 Kč Pri samostatnom nákupe jednotlivých položiek na našom webe zaplatíš celkovo 1.387,00 Kč, čo je o 238,00 Kč viac než za tento balíček.
Dárkový balíček EcoHaus: Dárková kazeta tří parfémů
VIAC ZA MENEJ PRIPRAVENÉ NA DAROVANIE
Dárkový balíček EcoHaus: Dárková kazeta tří parfémů
Hodnotenie: 4.57 z 5 (23)
.
Aktuálně kompletujeme. Odesíláme od pondělí 5. října
1.426,00 Kč
Zvýhodněná sada pro úklid EcoHaus: Dokonale čistá kuchyně
VÝHODNÉ BALENIE
Zvýhodněná sada pro úklid EcoHaus: Dokonale čistá kuchyně
Hodnotenie: 4.96 z 5 (24)
.
Skladom > 10 ks,
549,00 Kč Pri samostatnom nákupe jednotlivých položiek na našom webe zaplatíš celkovo 637,00 Kč, čo je o 88,00 Kč viac než za tento balíček.
Sada 3 houbiček EcoHaus
Vypredané
Sada 3 houbiček EcoHaus
Hodnotenie: 5.0 z 5 (3)
.
Produkt nie je skladom
297,00 Kč 99,00 Kč/kus
Prírodná sviečka EcoHaus 130 ml, prímorský vánok
Vypredané
Prírodná sviečka EcoHaus 130 ml, prímorský vánok
Hodnotenie: 5.0 z 5 (13)
.
Produkt nie je skladom
299,00 Kč 2,30 Kč/ml
Prací sáčok EcoHaus čierny, 30 x 40 cm (S)
Vypredané
Prací sáčok EcoHaus čierny, 30 x 40 cm (S)
.
Produkt nie je skladom
289,00 Kč
289,00 Kč/kus
Béžový turban na vlasy z vafloviny EcoHaus - špeciálny aj na dlhé vlasy (dĺžka 66 cm)
Vypredané
Béžový turban na vlasy z vafloviny EcoHaus - špeciálny aj na dlhé vlasy (dĺžka 66 cm)
.
Produkt nie je skladom
499,00 Kč
499,00 Kč/kus
Prací sáček EcoHaus černý
Vypredané VÝHODNÉ BALENIE
Výhodné balenie Prací sáčok EcoHaus čierny 30 x 40 cm (S) + Prací papieriky EcoHaus 5 prania
.
Produkt nie je skladom
289,00 Kč Pri samostatnom nákupe jednotlivých položiek na našom webe zaplatíš celkovo 348,00 Kč, čo je o 59,00 Kč viac než za tento balíček.
Béžový vak na prádlo EcoHaus, výška 50 cm
Vypredané
Béžový vak na prádlo EcoHaus, výška 50 cm
.
Produkt nie je skladom
799,00 Kč
799,00 Kč/kus
Kuchynská odmerka (Ružová)
Vypredané
Kuchynská odmerka (Ružová)
.
Produkt nie je skladom
199,00 Kč 199,00 Kč/kus
sada úterek
Vypredané
Sada 3 kusov kuchynských utierok premium EcoHaus - malá a veľká vafľa a ľan - 60 x 45cm - béžová
Hodnotenie: 4.61 z 5 (31)
.
Produkt nie je skladom
919,00 Kč
306,33 Kč/kus
Kuchynská odmerka (Šedá)
Vypredané
Kuchynská odmerka (Šedá)
.
Produkt nie je skladom
199,00 Kč 199,00 Kč/kus
Duo na nádobí EcoHaus: Papírky na nádobí + kokosová houbička zdarma
Vypredané
Duo na nádobí EcoHaus: Papírky na nádobí + kokosová houbička zdarma
Hodnotenie: 4.53 z 5 (19)
.
Produkt nie je skladom
649,00 Kč Pri samostatnom nákupe jednotlivých položiek na našom webe zaplatíš celkovo 758,00 Kč, čo je o 109,00 Kč viac než za tento balíček.
Prírodná sviečka EcoHaus 130 ml, bez parfumácie
Vypredané
Prírodná sviečka EcoHaus 130 ml, bez parfumácie
Hodnotenie: 5.0 z 5 (13)
.
Produkt nie je skladom
299,00 Kč 2,30 Kč/ml
Kuchynská odmerka (Modrá)
Vypredané
Kuchynská odmerka (Modrá)
.
Produkt nie je skladom
199,00 Kč 199,00 Kč/kus
Pracie duo Kouzlo bavlny - štartovací balík + darček zadarmo
Vypredané
Pracie duo Kouzlo bavlny - štartovací balík + darček zadarmo
Hodnotenie: 4.57 z 5 (23)
.
Produkt nie je skladom
1.068,00 Kč Pri samostatnom nákupe jednotlivých položiek na našom webe zaplatíš celkovo 1.127,00 Kč, čo je o 59,00 Kč viac než za tento balíček.
sada úterek
Vypredané
Sada 2 kusov kuchynských utierok premium EcoHaus - malá vafľa a ľan - 60 x 45cm - béžová
Hodnotenie: 4.61 z 5 (31)
.
Produkt nie je skladom
628,00 Kč
314,00 Kč/kus
Šetriaci balíček - ušetrí až 15 751 Kč!
Vypredané
Šetriaci balíček - ušetrí až 15 751 Kč!
Hodnotenie: 4.84 z 5 (450)
.
Produkt nie je skladom
1.426,00 Kč
Sójová sviečka upcyklovaná 310 ml, božská levanduľa
Vypredané
Sójová sviečka upcyklovaná 310 ml, božská levanduľa
Hodnotenie: 5.0 z 5 (13)
.
Produkt nie je skladom
799,00 Kč 2,58 Kč/ml
Voňavá sada 4 esenciálních olejů EcoHaus, 4x 10 ml
Vypredané
Voňavá sada 4 esenciálních olejů EcoHaus, 4x 10 ml
Hodnotenie: 4.95 z 5 (19)
.
Produkt nie je skladom
1.396,00 Kč 34.900,00 Kč/l
Zvýhodněná sada EcoHaus: Voňavé sušení
Vypredané VÝHODNÉ BALENIE
Zvýhodněná sada EcoHaus: Voňavé sušení
Hodnotenie: 4.87 z 5 (15)
.
Produkt nie je skladom
599,00 Kč Pri samostatnom nákupe jednotlivých položiek na našom webe zaplatíš celkovo 718,00 Kč, čo je o 119,00 Kč viac než za tento balíček.
Zvýhodněná sada EcoHaus: Lesklé nádobí z myčky
Vypredané VÝHODNÉ BALENIE
Zvýhodněná sada EcoHaus: Lesklé nádobí z myčky
Hodnotenie: 4.83 z 5 (24)
.
Produkt nie je skladom
459,00 Kč Pri samostatnom nákupe jednotlivých položiek na našom webe zaplatíš celkovo 528,00 Kč, čo je o 69,00 Kč viac než za tento balíček.
Plátěná taška EcoHaus – Neper se s praním, proper to s námi!
Vypredané
Plátěná taška EcoHaus – Neper se s praním, proper to s námi!
.
Produkt nie je skladom
449,00 Kč