Velkoobchodní spolupráce

Rozvíjejte své podnikání s EcoHaus

Staňte se naším obchodním partnerem a odebírejte tak naše produkty za výhodné ceny i vy. Pokud je i pro vás ekologie a udržitelnost důležitou hodnotou a ne pouze výkřikem do tmy, jste tu správně. Spolupráce s námi je založena na důvěře, dlouhodobých vztazích a vzájemné podpoře, abychom tak společně přispěli k vytvoření lepší budoucnosti.

Proč spolupracovat s EcoHaus?

1. Udržitelnost

  • Věříme, že každý krok směrem k větší udržitelnosti je důležitý a má dlouhodobý dopad. Naše prací papírky jsou nejen 100% biologicky rozložitelné, ale neobsahují zbytečný výplňový materiál, jakým je například voda. Pokud by s našimi papírky pral každý, České republice tak ročně odlehčíme o 8 000 tun plastu. V neposlední řadě je pro nás důležité blaho zvířat, proto na nich v EcoHaus produkty netestujeme. 

2. Inovace v péči o prádlo

Víme, že si dnešní uspěchaná doba žádá praktická řešení. Zapomeňte na míchání koktejlů pracích prostředků pro perfektně vyprané a zároveň voňavé prádlo. Už žádné odměřování, sypání či nalévání. Pro dokonale čisté prádlo vám nyní stačí jedna malá designová krabička ukrývající inovativní možnost - prací papírky.

3. Podpora vašeho podnikání

Ve světě podnikání je důležité mít spolehlivé obchodní partnery, kteří vás podporují na vaší cestě k úspěchu. Proto jsme tu my – EcoHaus. Kromě kvalitních produktů získáte spoluprací s námi také potřebnou podporu a poradenství.

4. Flexibilní nabídka vám na míru

Chápeme, že každý podnikatel má své konkrétní cíle, proto vždy přistupujeme k jednotlivým spolupracím individuálně. Ať už jste malý e-shop, nebo velká síť hotelů, vždy najdeme ideální variantu vyhovující oběma stranám.

S kým nejčastěji spolupracujeme?

E-shopy

Nabídněte prací papírky EcoHaus ve vašem e-shopu a rozšiřte svůj sortiment o jednoduché a ekologické praní. Prací papírky můžete také nabídnout jako dárek k nákupu nebo doplňkové zboží. Nyní v prodeji na předních e-shopech jako Alza.cz.

Ekologické obchody

Naše prací papírky jsou skvělým doplňkem nabídky ekologických obchodů. Spojením s partnery, kteří mají stejné hodnoty jako my, nabízíme zákazníkům možnost volby a podporujeme tak rostoucí povědomí o důležitosti životního prostředí.

Ubytovací zařízení

Ať už jste majiteli hotelu, penzionu či kempu, naše partnerství vám přinese efektivní řešení pro udržení čistoty prádla. Již nemusíte kupovat objemná balení pracích prostředků – stačí vám krabička plná pracích papírků EcoHaus. Tím ušetříte nejen prostor, ale zároveň se zachováte šetrně k naší planetě.

Máte dotaz? Spojte se s námi!

Petra Doubková, CEO

Telefonní číslo: 720 352 990

E-mail: petra@ecohaus.cz

LinkedIn