Jak prát zvířecí pelíšek: S pracími papírky EcoHaus bez parfemace

Petra Doubková

|

|

4 min

Každý majitel domácího mazlíčka ví, že čistota zvířecího pelíšku je klíčová pro zdraví a pohodlí našeho čtyřnohého přítele. Pravidelné praní pelíšku nejenže pomáhá udržovat domov čistý, ale také předchází vzniku nepříjemných pachů a šíření parazitů. V tomto článku ti ukážeme, jak snadno a efektivně prát zvířecí pelíšek pomocí pracích papírků EcoHaus bez parfemace. Zároveň se dozvíš, proč je důležité používat neparfemované produkty.

Proč používat neparfemované produkty

Domácí mazlíčci mají mnohem citlivější čich než lidé. Parfemované produkty mohou způsobit podráždění jejich dýchacích cest a pokožky. Proto je lepší volit prací prostředky bez parfemace, které jsou šetrné k citlivým čichovým buňkám tvého mazlíčka. Prací papírky EcoHaus bez parfemace jsou ideálním řešením, které zajistí čistotu bez zbytečných chemikálií a umělých vůní.


Postup praní zvířecího pelíšku

 1. Příprava pelíšku : Nejprve pelíšek důkladně vyklep nebo vysaj, aby se odstranily chlupy a drobné nečistoty. Pokud je pelíšek rozložitelný, odděl jednotlivé části (potah, polštáře, vložky) podle návodu výrobce.

 2. Výběr pracího prostředku : Vezmi si prací papírek EcoHaus bez parfemace. Naše prací papírky jsou vyrobené z přírodních složek a neobsahují žádné agresivní chemikálie ani umělé vůně, takže jsou bezpečné pro tvého mazlíčka.

 3. Praní v pračce : Vlož jednotlivé části pelíšku do pračky. Pokud máš menší pelíšek, můžeš ho prát celý. Přidej prací papírek EcoHaus do bubnu pračky. Zvol jemný program s teplotou vody kolem 30°C až 40°C, aby se zachovala kvalita materiálu pelíšku.

 4. Ruční praní : Pokud dáváš přednost ručnímu praní nebo máš větší pelíšek, naplň vanu nebo velký kbelík vlažnou vodou. Rozpusť prací papírek ve vodě a vlož pelíšek. Jemně ho promíchej rukama a nech působit několik minut. Poté pelíšek důkladně opláchni čistou vodou, abys odstranil/a všechny zbytky pracího prostředku.

 5. Sušení : Pelíšek jemně vymačkej, aby se odstranila přebytečná voda. Poté ho pověs na sušák nebo rozlož na rovný povrch a nech přirozeně uschnout. Vyvaruj se sušení na přímém slunci, které by mohlo poškodit materiál.

Výhody pracích papírků EcoHaus bez parfemace

 1. Šetrnost k mazlíčkům : Naše prací papírky neobsahují žádné agresivní chemikálie ani umělé vůně, které by mohly podráždit čich a pokožku tvého mazlíčka.

 2. Ekologický přístup : Prací papírky jsou koncentrované, snadno se přepravují a nezatěžují přírodu plastovými obaly.

 3. Jednoduchost použití : Stačí jeden papírek pro jedno praní, což znamená méně starostí a snadnou manipulaci.

Náš výběr pro tebe:

"Úspěšné uklízení neznamená jen zbavit se nepotřebných věcí, ale také vybudovat prostor, ve kterém cítíme radost a klid."

Marie Kondo

Závěr

Praní zvířecího pelíšku je nezbytné pro udržení čistoty a zdraví tvého mazlíčka. Použitím pracích papírků EcoHaus bez parfemace zajistíš, že pelíšek bude čistý a zároveň bezpečný pro citlivý čich a pokožku tvého čtyřnohého přítele. Vyzkoušej naše prací papírky a uvidíš, jak snadné a efektivní může být praní bez zbytečných chemikálií a umělých vůní. Udržuj pelíšek svého mazlíčka v dokonalé čistotě a pohodlí s EcoHaus!


Chceš dostávat užitečné rady a tipy přímo do tvého e-mailu? Přihlas se k našemu newsletteru a staň se součástí naší komunity i mimo Facebook! Klikni zde pro registraci. Těšíme se na tvé úspěchy a příběhy!

Pokud máš zájem o prací papírky nebo další udržitelné produkty pro tvůj domov, podívej se na naši nabídku v obchodě EcoHaus.

Autor: Petra Doubková

Petra Doubková, zakladatelka EcoHaus ve svých 23 letech vybudovala firmu od základů bez investorů. Její produkty, zaměřené na udržitelnost, si získaly důvěru tisíce zákazníků.

Přečíst více

Často kladené otázky od zákazníků

Jaký je příběh za značkou EcoHaus?

Petra Doubková založila EcoHaus ve svých 23 letech s vizí vytvořit ekologičtější a udržitelnější alternativu k běžným pracím prostředkům. Inspiraci našla během studia na Technické univerzitě v Liberci, kde se zrodil nápad na tento projekt. Firma byla vybudována od základů bez pomoci externích investorů, ale s podporou obyčejných lidí, kteří se rozhodli produkt předplatit prostřednictvím crowdfundingu. Díky svému závazku k ekologii a kvalitě si EcoHaus rychle získal přes 20 000 spokojených zákazníků a stal se příkladem úspěšného podnikání založeného na principech udržitelnosti.

Jaké hodnoty reprezentuje EcoHaus?

EcoHaus stojí na principech udržitelnosti, inovace a podpory komunity. Společnost se nejen snaží změnit svět k lepšímu prostřednictvím svých produktů, ale také aktivně podporuje ženy ve splnění jejich snů a pomáhá jim šetřit čas díky funkčním produktům.

Jaké produkty nabízí EcoHaus a jak přispívají k udržitelnosti?

EcoHaus nabízí širokou škálu pracích papírků, které jsou biologicky odbouratelné a vhodné pro lidi s citlivou pokožkou nebo atopickým ekzémem. Produkty jsou navrženy tak, aby minimalizovaly odpad a spotřebu plastů, což přispívá k ochraně naší planety.

Proč zvolit EcoHaus pro své praní?

Vybrat si EcoHaus pro tvé praní znamená podpořit českou značku s čistou vizí udržitelnosti a zároveň přispět k ochraně naší planety. Naše produkty jsou navrženy tak, aby byly účinné proti špíně, zároveň šetrné k tobě i přírodě. Nabízíme ti snadné řešení pro denní praní, které funguje skvěle i na cestách díky praktickému formátu našich pracích papírků. Tím, že se rozhodneš pro nás, stáváš se součástí komunity, která usiluje o pozitivní změnu.


V EcoHausu neustále pracujeme na tom, abychom ti nabídli ještě lepší služby. Nasloucháme tvým potřebám a na základě tvé zpětné vazby vylepšujeme stávající produkty a rozšiřujeme naši nabídku, abychom ti mohli nabídnout přesně to, co hledáš a potřebuješ. S námi jdeš ruku v ruce s inovacemi, které zlepšují každodenní život a současně chrání naši planetu.

V EcoHaus jde o víc než jen o praní. Je to o lásce k sobě, k přírodě a k naší planetě. Naše poslání je „ZMĚNIT SVĚT A ZLEPŠIT EKOLOGICKÝ DOPAD." Věříme, že každé praní s našimi papírky je krokem k lepšímu světu.


Proč nám můžete věřit:

 • Jsme na trhu již více než rok a během této doby jsme získali přes 20 000 spokojených zákazníků.
 • S hrdostí můžeme prohlásit, že EcoHaus byl vyhlášen jedním z TOP 5 nejudržitelnějších startupů v roce 2023. Toto ocenění jsme získali díky vaší podpoře a naší společné vášni pro udržitelnost.
 • Zvítězili jsme v prestižní startupové soutěži na Technické univerzitě v Liberci, což potvrzuje inovativnost a kvalitu našich produktů.
 • Díky našim pracím papírkům jsme dosáhli více než 1 500 000 vypraných praček, což přispívá k menší spotřebě plastů a ochraně životního prostředí.

Vyzkoušej naše testovací balení a přesvědč se na vlastní praní. S EcoHaus získáš čistotu, která je šetrná k tobě i k naší planetě.


#neplastuj s námi a staň se součástí změny!