Ekologické praní pro domácnosti s citlivou pokožkou

Petra Doubková

|

|

3 min

Pokud máš citlivou pokožku nebo alergie, výběr správného pracího prostředku je klíčový. Prací papírky EcoHaus jsou šetrné k pokožce a zároveň ekologické, což je ideální kombinace pro zdravou domácnost.

Proč volit neparfemované prací prostředky?

 1. Méně dráždivých látek: Parfémy a syntetické vůně v pracích prostředcích mohou způsobovat podráždění pokožky, vyrážky a alergické reakce.

 2. Šetrnost k životnímu prostředí: Neparfemované prací prostředky, jako jsou papírky EcoHaus, obsahují méně chemikálií, které mohou škodit životnímu prostředí.

 3. Bezpečnost pro celou rodinu: Neparfemované produkty jsou bezpečné pro děti a osoby s citlivou pokožkou nebo dýchacími problémy.

Jak prát s EcoHaus pro citlivou pokožku?

 1. Používej neparfemované prací papírky: Prací papírky EcoHaus jsou navrženy tak, aby byly šetrné k pokožce a zároveň účinně čistily prádlo.

 2. Měj na paměti teplotu vody: Per ve vlažné nebo studené vodě, aby se minimalizovalo podráždění pokožky.

 3. Důkladně oplachuj: Zajisti, aby bylo prádlo důkladně vypláchnuté, aby na něm nezůstaly žádné zbytky pracího prostředku.

 4. Sušení na vzduchu: Sušení prádla na vzduchu může pomoci odstranit zbytky chemikálií a snížit riziko podráždění pokožky.

Další tipy pro citlivou pokožku:

 1. Pravidelné čištění pračky: Udržuj pračku čistou a pravidelně ji proplachuj, aby se zbavila zbytků pracího prostředku a plísní.

 2. Použití hypoalergenní aviváže: Pokud používáš aviváž, vyber hypoalergenní variantu bez parfémů a barviv.

 3. Oblečení z přírodních materiálů: Vyhni se syntetickým látkám, které mohou způsobovat podráždění. Upřednostňuj bavlnu, len nebo bambus.

Náš výběr pro tebe:

"Úspěšné uklízení neznamená jen zbavit se nepotřebných věcí, ale také vybudovat prostor, ve kterém cítíme radost a klid."

Marie Kondo

Závěr

Prací papírky EcoHaus jsou ideální volbou pro všechny, kdo hledají šetrný a ekologický způsob praní. Jsou bez parfémů, chemikálií a plastových obalů, což je nejen šetrné k tvé pokožce, ale také k naší planetě.

Udržování čistého a zdravého prádla pro citlivou pokožku nemusí být složité. S pracími papírky EcoHaus můžeš zajistit, že tvoje prádlo bude čisté, svěží a šetrné k pokožce i k životnímu prostředí.


Chceš dostávat užitečné rady a tipy přímo do tvého e-mailu? Přihlas se k našemu newsletteru a staň se součástí naší komunity i mimo Facebook! Klikni zde pro registraci. Těšíme se na tvé úspěchy a příběhy!

Pokud máš zájem o prací papírky nebo další udržitelné produkty pro tvůj domov, podívej se na naši nabídku v obchodě EcoHaus.

Autor: Petra Doubková

Petra Doubková, zakladatelka EcoHaus ve svých 23 letech vybudovala firmu od základů bez investorů. Její produkty, zaměřené na udržitelnost, si získaly důvěru tisíce zákazníků.

Přečíst více

Často kladené otázky od zákazníků

Jaký je příběh za značkou EcoHaus?

Petra Doubková založila EcoHaus ve svých 23 letech s vizí vytvořit ekologičtější a udržitelnější alternativu k běžným pracím prostředkům. Inspiraci našla během studia na Technické univerzitě v Liberci, kde se zrodil nápad na tento projekt. Firma byla vybudována od základů bez pomoci externích investorů, ale s podporou obyčejných lidí, kteří se rozhodli produkt předplatit prostřednictvím crowdfundingu. Díky svému závazku k ekologii a kvalitě si EcoHaus rychle získal přes 20 000 spokojených zákazníků a stal se příkladem úspěšného podnikání založeného na principech udržitelnosti.

Jaké hodnoty reprezentuje EcoHaus?

EcoHaus stojí na principech udržitelnosti, inovace a podpory komunity. Společnost se nejen snaží změnit svět k lepšímu prostřednictvím svých produktů, ale také aktivně podporuje ženy ve splnění jejich snů a pomáhá jim šetřit čas díky funkčním produktům.

Jaké produkty nabízí EcoHaus a jak přispívají k udržitelnosti?

EcoHaus nabízí širokou škálu pracích papírků, které jsou biologicky odbouratelné a vhodné pro lidi s citlivou pokožkou nebo atopickým ekzémem. Produkty jsou navrženy tak, aby minimalizovaly odpad a spotřebu plastů, což přispívá k ochraně naší planety.

Proč zvolit EcoHaus pro své praní?

Vybrat si EcoHaus pro tvé praní znamená podpořit českou značku s čistou vizí udržitelnosti a zároveň přispět k ochraně naší planety. Naše produkty jsou navrženy tak, aby byly účinné proti špíně, zároveň šetrné k tobě i přírodě. Nabízíme ti snadné řešení pro denní praní, které funguje skvěle i na cestách díky praktickému formátu našich pracích papírků. Tím, že se rozhodneš pro nás, stáváš se součástí komunity, která usiluje o pozitivní změnu.


V EcoHausu neustále pracujeme na tom, abychom ti nabídli ještě lepší služby. Nasloucháme tvým potřebám a na základě tvé zpětné vazby vylepšujeme stávající produkty a rozšiřujeme naši nabídku, abychom ti mohli nabídnout přesně to, co hledáš a potřebuješ. S námi jdeš ruku v ruce s inovacemi, které zlepšují každodenní život a současně chrání naši planetu.

V EcoHaus jde o víc než jen o praní. Je to o lásce k sobě, k přírodě a k naší planetě. Naše poslání je „ZMĚNIT SVĚT A ZLEPŠIT EKOLOGICKÝ DOPAD." Věříme, že každé praní s našimi papírky je krokem k lepšímu světu.


Proč nám můžete věřit:

 • Jsme na trhu již více než rok a během této doby jsme získali přes 20 000 spokojených zákazníků.
 • S hrdostí můžeme prohlásit, že EcoHaus byl vyhlášen jedním z TOP 5 nejudržitelnějších startupů v roce 2023. Toto ocenění jsme získali díky vaší podpoře a naší společné vášni pro udržitelnost.
 • Zvítězili jsme v prestižní startupové soutěži na Technické univerzitě v Liberci, což potvrzuje inovativnost a kvalitu našich produktů.
 • Díky našim pracím papírkům jsme dosáhli více než 1 500 000 vypraných praček, což přispívá k menší spotřebě plastů a ochraně životního prostředí.

Vyzkoušej naše testovací balení a přesvědč se na vlastní praní. S EcoHaus získáš čistotu, která je šetrná k tobě i k naší planetě.


#neplastuj s námi a staň se součástí změny!